Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2021 рік  
   


З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

Від щирого серця, від нашої великої ветеранської родини, поздоровляємо усіх Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

[докладніше]

   


ЗІ СВЯТОМ, ВЕТЕРАНИ СЛУЖБИ!

Вітаємо Вас зі святом утворення Управління державної охорони України, якому виконується 29 років.

[докладніше]

   

РОБОТА ПО ПІДГОТОВЦІ ДО 30-РІЧЧЯ УПРАВЛІННЯ ТРИВАЄ

Відповідно до Наказу Начальника Управління державної охорони України, плану науково-практичної діяльності нашого Інституту та планів роботи Ради Асоціації, 9 лютого на базі Інституту відбулась робоча нарада щодо підготовки до 30-річного ювілею Управління.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

21.02.21 відбудеться відкритий більярдний турнір з вільної піраміди між командами ветеранів органів забезпечення національної безпеки України.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВОЇ ХІІ ВИБОРЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Рада повідомляє, що чергову ХІІ виборчу Конференцію уповноважених представників-делегатів членів Асоціації заплановано провести 22 березня 2021 року в приміщенні Інституту Управління державної охорони України за адресою: вул.П.Болбочана, 8.

[докладніше]

   

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДННЯ БІЛЬЯРДНОГО ТУРНІРУ

21.02.21 відбувся відкритий більярдний турнір з вільної піраміди між командами ветеранів органів забезпечення національної безпеки України. Турнір проходив в більярдному клубі "Авіатор".

[докладніше]

   


ВІТАЄМО ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ!

Любі наші дружини, дочки, матері, тещі, подруги і усі представниці прекрасної статі! Вітаємо вас з днем 8 березня!

[докладніше]

   

«І ЗНОВ МИНУЛЕ ОЖИВА…»

Минулої п'ятниці, за наказом керівництва Управління державної охорони України було прибрано та доглянуто могилу, де поховано відомого українського поета Володимира Сосюру.

[докладніше]

   


ХРИСТОС ВОСКРЕС!


Від щирого серця прийміть вітання зі святом світлого Воскресіння Христового! Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров'я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

[докладніше]

   


ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!


Вітаємо Вас з першотравневими святами, Днем Пам'яті й примирення та Днем Перемоги! Хай ці дні принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Нехай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

[докладніше]

   

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ!

Рада повідомляє, що згідно з рішенням Ради чергову ХІІ виборчу Конференцію уповноважених представників-делегатів членів Асоціації заплановано провести 22 травня 2021 року (субота) о 10:30 в залі засідань ЦВК.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ

22 травня відбулася чергова Конференція Асоціації, на якій були обрані Президент, Віце-президенти та новий склад Ради.

[докладніше]

   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ !

З урахуванням політики проведення вакцинації від COVID-19 вивчається питання щодо її проведення серед ветеранів членів Асоціації. Бажаючим зробити щеплення прохання повідомити за тел. 067-916-16-00 до 10 червня 2021 р.

   

ЗАСІДАННЯ РАДИ АСОЦІАЦІЇ

22 липня відбулося перше після виборчої Конференції засідання Ради. До її новообраного складу з привітанням звернулися Президент Асоціації Тимчук Петро Никифорович та начальник Управління Рудь Сергій Леонідович.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що 17.07.2021 р. (субота) в м.Черкаси відбудеться відкриття 24 Чемпіонату України та 11 Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців. Приймаються заявки на відвідання цих заходів членами Асоціації та їх родин.

[докладніше]

   

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ

У зв'язку із значною заборгованістю по сплаті внесків членами Асоціації, надаємо до Вашої уваги інформацію щодо варіантів її погашення та сплати у майбутньому.

[докладніше]

   

ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ ДЕРЖАВІ, НАРОДОВІ, ЗАКОНУ

9 липня 2021 року молодими співробітниками була прийнята військова присяга на вірність Україні. На прийняття присяги прибули чисельні родичі та близькі молодих захисників держави.

[докладніше]

   

ПОЇЗДКА ДО ЧЕРКАС

17 липня 2021 року відбулася одноденна поїздка за маршрутом Київ-Канів-Черкаси-Київ, яка була організована Асоціацією за сприяння і підтримки Управління державної охорони України та особисто начальника – генерала Рудя Сергія Леонідовича.

[докладніше]

   

З ЮВІЛЕЄМ ШАНОВНІ ПОБРАТИМИ!

07 серпня 2021р. на території Спортивно-стрілецького клубу «Булат» відбулися урочистості з нагоди 20-річчя утворення у структурі Управління державної охорони України підрозділу «Булат». На цей захід були запрошенні керівники та як діючі співробітники, так і ветерани Управління.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

29.08.2021 відбудеться більярдний турнір, присвячений святкуванню 30-річчя Незалежності України. До участі в турнірі за особисту першість запрошуються ветерани та співробітники Управління державної охорони України.

[докладніше]

   


ЗІ СВЯТОМ, РІДНА КРАЇНО!


Сердечно вітаємо із Днем Незалежності України!
Нехай ювілей нашої країни духмяним серпневим запахом українського хлібу принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

[докладніше]

   


ВІТАЄМО!

26.08.2021 в Маріїнському палаці відбулося нагородження військовослужбовців, працівників та ветеранів Управління з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

[докладніше]

   

БІЛЬЯРДНИЙ ТУРНІР ПРОВЕДЕНО

29.08.2021 відбувся турнір з більярду серед ветеранів та співробітників УДО України, присвячений 30-річчю проголошення Незалежності України. У турнірі взяли участь 18 гравців.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ

Повідомляємо, що з метою допомогои у працевлаштуванні ветеранів та військовослужбовців Управління, які звільнилися зі служби, на сайті Асоціації ветеранів утворено новий розділ "Працевлаштування" (див. меню, що розташоване з лівого боку головної сторінки).

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.