Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021] [2022] [2023]
2020 рік  
   


З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 Роком та Різдвом Христовим! Нехай наступний 2020 рік буде повний справджених надій, виконаних мрій, досягнутих цілей і приємних відкриттів!

[докладніше]

   


ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ!

Річниця нашого Управління – це свято як для сучасних охоронців державної влади України, так і для ветеранів, які стояли у джерел формування нашого правоохоронного органу спеціального призначення.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ З БІЛЬЯРДУ

Як було анонсовано раніше, 18-19 січня 2020 року більярдний клуб «Дев'ятий шар» проводить турнір серед ветеранів та діючих співробітників державної охорони, присячений 28-й річниці від Дня утворення Управління державної охорони України. Заплановано проведення як індивідуальних так і командних змагань.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО

Вже 28-му річницю відзначає наше Управління з Дня свого утворення вже у далекому 1992-му році. І весь цей час це свято не тільки для діючих співробітників та членів їх сімей, а також для ветеранів Служби та Управління.

[докладніше]

   

ПРОВЕДЕНО ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ

18-19 січня 2020 року відбувся турнір з більярду, присвячений 28-й річниці від Дня утворення Управління державної охорони України.

[докладніше]

   


ДОРОГІ ЖІНКИ! ЗІ СВЯТОМ ВАС!

Вітаємо Вас з Днем 8 березня! Бажаємо, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день Ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку!

[докладніше]

   

До уваги членів Асоціації

У зв'язку з поширенням епідемії коронавірусу (COVID-19) чергова ХІІ Конференція Асоціації ветеранів, призначена раніше на 4 квітня 2020 р., скасовується. Про час та місце її проведення буде повідомлено додатково.

[докладніше]

   

ВІТАЄМО!

Від щирого серця, від усього ветеранського корпусу вітаємо нашого колегу ­– Колодька Вадима Володимировича із заслуженим званням чемпіону з кікбоксингу.

[докладніше]

   

До уваги військових пенсіонерів

Доводимо до Вашого відома інформацію щодо надання Управлінням державної охорони України оновленої довідки до Головного управління Пенсійного фонду України про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

[докладніше]

   

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ

У зв'язку з введеними обмеженнями, які викликані пандемією коронавірусу (COVID-19), з метою піклування про пенсіонерів-членів Асоціації та надання їм допомоги у разі виникнення нагальних питань запроваджено чергування членів Ради Асоціації.

[докладніше]

   


Важлива інформація для військових пенсіонерів

Щодо надання Управлінням державної охорони України оновленої довідки до Головного управління Пенсійного фонду України про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії.

[докладніше]

   


ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні  молодий, але вже відомий і потужний колектив нашого Інституту святкує свій перший справжній ювілей – 10-річчя із дня утворення.

[докладніше]

   

НАВІЧНО В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ

Вже сім років немає з нами шановного товариша, друга, керівника і чудової людини – Олександра Семеновича Бірсана, але наша добра пам'ять зберігає у наших серцях його славетне ім'я.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

Відповідно до плану роботи Ради Асоціації та на підставі наказу начальника Управління державної охорони України про святкування Дня Ветерана, 9 жовтня на базі нашого Інституту за підтримки керівництва Управління, Інституту та Ради Асоціації, відбулось щорічне ветеранське свято.

[докладніше]

   

НАВІЧНО В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ

8 листопада 2020 року на 74 році життя пішов у мир вічної пам'яті ВАКУЛЕНКО Василь Федорович - людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, генерал-майор у відставці, ветеран Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

НАЗУСТРІЧ ЮВІЛЕЮ

Наприкінці тижня відбулася розширена зустріч керівництва Управління та керівництва ветеранського руху Служби і Управління з приводу сумісної підготовки до 30-річного ювілею Управління.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

20.11.2020 року відбулось засідання Ради Асоціації, на якому, зокрема, розглянуто питання Порядку денного: «Про надання Віце-президенту Асоціації повноважень виконувати функції Президента Асоціації».

[докладніше]

   


ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ!

31 грудня 2020 року спливає термін дії посвідчень членів Асоціації. Просимо для виготовлення посвідчень нового зразка здати дві фотокартки.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.