Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2019 рік  
   


ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

Шановні ветерани Служби та Управління і члени ваших родин! Шановні співробітники та ваші рідні! Керівництво та Рада Асоціації вітають вас, ваших рідних, ваших близьких, ваших друзів та товаришів з наступаючими новорічними та різдвяними святами!

[докладніше]

   


ВІТАЄМО З РІЧНИЦЕЮ!

Рада Асоціації ветеранів державної охорони України та її керівні органи від щирого серця вітають усіх з річницею утворення Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ВЕТЕРАНІВ

Відповідно до планів діяльності Ради Асоціації та її керівних органів 6 лютого 2019 року відбулося чергове засідання нашого ветеранського штабу. У роботі прийняли участь члени Ради та керівники Асоціації.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ ІНФОРМУЄ

Ветеранський рух військових пенсіонерів, силових структур і спецслужб і далі продовжує свою діяльність щодо надійного соціального забезпечення військових ветеранів та чіткого виконання умов пенсійного забезпечення.

[докладніше]

   

МИ ПАМ'ЯТАЄМО ВАШ ПОДВИГ

15 лютого 2019 року, відзначається 30-річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

[докладніше]

   


Зі святом Вас, дорогі наші жінки, наші рідні, наші матері, дружини, сестри, доньки, наречені!

Бажаємо вам самого найкращого в житті, жіночого щастя та миру і злагоди в кожній родині.

[докладніше]

   

ПРОВЕДЕНО ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ

16 березня 2019 року в більярдному клубі "Брейкс-2" відбувся турнір з особистої першості серед ветеранів та співробітників Управління з більярду.

[докладніше]

   

ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ НАШОЇ АСОЦІАЦІЇ:
РЕЗУЛЬТАТИ, ПІДСУМКИ ТА ВИСНОВКИ

Відповідно до планів роботи нашої Асоціації 18 квітня 2019 року у відомому усім ветеранам приміщенні актового залу на Банковій, 6-8 було проведено звітно-виборчу Конференцію.

[докладніше]

   


ШАНОВНІ СПІВРОБІТНИКИ УПРАВЛІННЯ І ВАШІ РІДНІ!

Від щирого серця вітаємо Вас з Великоднем і святом Першого Травня! Бажаємо щастя, здоров'я, весняного тепла! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

[докладніше]

   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!
ШАНОВНІ РОДИНИ ТИХ, ХТО ЗАХИСТИВ НАШУ ВІТЧИЗНУ!
ШАНОВНІ СУЧАСНІ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ!

Рада Асоціації і її Керівні органи від щирого серця вітають Вас зі святом Перемоги! Нехай ніколи жахливі події лиха та війні більше не повертаються на нашу рідну землю. Вічна пам'ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

[докладніше]

   

ЗІ СВЯТОМ, РІДНА КРАЇНО!

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

[докладніше]

   

ЗІ СВЯТОМ, ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ!

Рада Асоціації та її Керівні органи щиро вітають всіх, в кому живе дух наших славних попередників – запорожців, зі світлим та радісним святом Покрови Пресвятої Богородиці.

[докладніше]

   

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ

7 вересня 2019 року о 15-00 біля Арки Дружби Народів за безпосередньою участі Керівництва Управління та Асоціації розпочнеться проведення світової першості серед тілоохоронців.
Рада Асоціації запрошує ветеранів Служби та Управління разом з членами сім'ї, дітьми та онуками прийняти участь в урочитому відкритті змагань.

[докладніше]

   

ЗУСТРІЧІ ПОКОЛІНЬ СТАЛИ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ НАШОГО ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ

Відповідно до планів роботи нашої Асоціації 19 жовтня відбувся черговий День Ветерана. А, стосовно останньої події День Ветерана мав ювілейне значення. Двадцять років тому за наказом Начальника Управління було запроваджено ветеранське свято – День Ветерана.

[докладніше]

   

ВШАНУВАННЯ ВЕТЕРАНСЬКОГО КОРПУСУ УПРАВЛІННЯ

В рамках святкування 20-ї річниці з утворення Дня Ветерана Служби та Управління в Управлінні державної охорони України за участю Керівництва відбулися урочистості з дня нашого ветеранського свята.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКІ ЗМАГАННЯ

12 грудня за традицією та відповідно до планів роботи Ради Асоціації на 2019 рік на базі нашого Інституту відбулися традиційні змагання серед ветеранів Служби та Управління з стрільби.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

З нагоди 28-ї річниці від Дня утворення Управління державної охорони України більярдний клуб «Дев'ятий шар» організовує турнір серед ветеранів Служби та Управління за участі діючих співробітників державної охорони.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.