Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2018 рік  
   

З НОВИМ РОКОМ !!!

Шановні ветерани Служби і члени Ваших родин! Шановні співробітники Управління та Ваші рідні і близькі! Від щирого серця прийміть найкращі поздоровлення з Новим роком та Різдвом Христовим!

[докладніше]

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЕТЕРАНІВ - ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Виносимо для вашого ознайомлення рішення Координаційного Комітету з захисту прав військовослужбовців-пенсіонерів та членів їх родин, а також план його дій щодо захисту наших прав. Просимо усіх ознайомитись та приймати участь у наших сумісних діях.

[докладніше]

   

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ОХОРОНЦІВ ДЕРЖАВИ

15 січня виповнюється 26 років з дня, коли Указом Президента України за № 40 було утворено Управління охорони вищих посадових осіб, згодом, в червні того ж року, перейменоване в сучасну назву.

[докладніше]

   

ГРОМАДСКЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ТА НАГОЛОШУЄ

Відповідно до планів роботи Правління Громадської Ради при Державній Службі з питань ветеранів (яка організаційно входить до складу Міністерства соціальної політики) 15 січня поточного року у Міському Палаці Ветеранів відбулося засідання Координаційної Ради з питань захисту прав військовослужбовців - пенсіонерів та членів їх родин.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ СЛУЖБИ

Відповідно до рішень Координаційної Ради усіма громадськими ветеранськими об'єднаннями військовослужбовців - пенсіонерів та членами їх родин відбулося пікетування Верховної Ради України з приводу перерахування пенсій тим, хто все своє життя віддав на захист Батьківщини.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МОЖЛИВИХ ЗМІН У ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ

Керівний склад Координаційної Ради разом з відповідними профільними комітетами Верховної Ради України підготував проект Постанови, який буде винесено на розгляд народними обранцями.

[докладніше]

   

ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ ПРОВЕДЕНО

Як і було анонсовано, 20 січня 2018 року відбувся відкритий більярдний турнір з особистої першості на приз БК "Дев'ятий шар", присвячений річниці утворення Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ПЕРЕДАЮТЬ СВІЙ ДОСВІД МОЛОДІ

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації наші ветерани, за підтримки Керівництва Управління та нашого Інституту, продовжують проведення такої вкрай необхідної сьогодні роботи, як військово-патріотичне виховання.

[докладніше]

   

ЧЕРГОВИЙ КРОК ДО ЗАХИСТУ НАШИХ ПРАВ

31 січня під стінами Кабінету Міністрів України відбувся шостий етап безстрокових публічних протестів – мирних акцій захисників Вітчизни - ветеранів війни, бойових дій, військової служби та правоохоронних органів і членів їх сімей з питань захисту прав і свобод та, в першу чергу, з пенсійного забезпечення.

[докладніше]

   

СИЛОВИКИ НЕ ШУТКУЮТЬ

Відповідно до плану дій Координаційної Ради по захисту прав ветеранів-військовослужбовців 7 лютого 2018 року об 11:00 біля будинку Верховної Ради України відбувся черговий мирний мітинг ветеранів, який отримав назву «сьомий крок».

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ЗВІТУЄ ТА ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації та її керівних органів усі члени Ради після напружених годин відстоювання своїх ветеранських прав біля Верховної Ради України 7 лютого 2018 року зібралася на своє чергове засідання.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ПОВИННІ ЙТИ ДО ПЕРЕМОГИ

16 лютого відбулося чергове розширене засідання Організаційного комітету ветеранських громадських об'єднань з питань захисту прав військових пенсіонерів, прирівняних до них осіб та членів родин.

[докладніше]

   

Дорогі наші жіночки!

Весь мужній, бойовий і гарний колектив нашого ветеранського об'єднання від щирого серця вітає вас з першим святом весни!

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНАМ НА ЗАМІТКУ!

Від Координаційної Ради та Оргкомітету до Ради Асоціації надійшла важлива інформація з поясненнями від Міністерства оборони України щодо практичного вирішення питання перерахунку пенсій. Просимо усіх ветеранів уважно ознайомитись з наведеними документами.

[докладніше]

   

ДО ВІДОМА РОДИН ВЕТЕРАНІВ

16 березня Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує шановних ветеранів, членів Ваших родин, а, особливо наше молоде покоління, на День відкритих дверей.

[докладніше]

   

ДОСВІД – МОЛОДІ

Відповідно до планів розповсюдження досвіду діяльності Управління державної охорони України та планів навчального процесу нашого Інституту 16 березня 2018 року було проведено День відкритих дверей. Метою цього заходу було показати можливості майбутніх захисників державної влади України на базі головного навчального закладу Управління.

[докладніше]

   

НАЗУСТРІЧ ЧЕРГОВІЙ ЮВІЛЕЙНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Відбулося чергове засідання Ради Асоціації, на якому було прийняте рішення стосовно проведення ювілейної Х-ї звітно-виборчої Конференції. Інформуємо про те, що вона відбудеться 19 квітня 2018 року о 14-00 в приміщенні Київського міського Палацу Ветеранів.

[докладніше]

   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ І ЧЛЕНИ ВАШИХ РОДИН!

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця поздоровляємо вас з Воскресінням Христовим і з Пасхою Христовою. Нехай панують у ваших серцях радість і душевний спокій!

[докладніше]

   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ!
ШАНОВНІ ЧЛЕНИ НАШИХ РОДИН!

Від щирого серця вітаємо зі святом 1 Травня! Бажаємо щастя, здоров'я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

[докладніше]

   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!
ШАНОВНІ РОДИНИ ТИХ, ХТО ЗАХИСТИВ НАШУ ВІТЧИЗНУ!
ШАНОВНІ СУЧАСНІ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ!

Прийміть наші щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги! Низький уклін, вічна пам'ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги.

[докладніше]

   

В БОРОТЬБІ ЗА ГОЛОВНИЙ КУБОК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

1 червня відбувся турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України. Участь у цих всеукраїнських змаганнях приймали представники майже усіх національних силових, правоохоронних органів та спецслужб.

[докладніше]

   

ТУРНІР З РИБНОЇ ЛОВЛІ

21 червня 2018 року на базі водоймища лиманного господарства «Нептун» пройшов турнір на Кубок "Семь пескарей", що був організований Асоціацією ветеранів СБУ "Семёрка".

[докладніше]

   

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ ПРОВЕДЕНО

25 та 26 серпня 2018 року відбудеться Міжнародний Турнір з більярду серед команд ветеранів силових структур, присвячений 27-ій річниці Незалежності України.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО – ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПОКОЛІНЬ

6 жовтня на спортивно-стрілецькому центрі «Сапсан» для святкування Дня Ветерана зібралися ветерани Служби і Управління зі своїми родинами, Керівництво нашого Управління та діючі співробітники.

[докладніше]

   

ЗІ СВЯТИМ ДНЕМ, ЗІ СВЯТОМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День 14 жовтня визначається як велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці, а відповідно до Указу Президента України, цей день вже втричі визначається як День Захисника України на державному рівні.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

31 жовтня 2018 року за ініціативи Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Денисової Л.Л. був проведений "Круглий стіл", де були розглянуті проблемні питання пенсійного забезпечення.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ ЗАВЖДИ У СТРОЮ

20 грудня, відповідно до планів роботи нашої Асоціації та з урахуванням багаторічної традиції, а також напередодні новорічних свят та дня Управління, серед ветеранів нашої Служби – членів Асоціації, відбулися традиційні змагання з кульової стрільби.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.