Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2017 рік  
   

З НОВИМ РОКОМ !!!

Шановні ветерани Служби і члени ваших родин! Шановні співробітники Управління і ваші близькі! Від щирого серця прийміть найкращі поздоровлення з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

[докладніше]

   

Вітаємо з Ювілеєм Державної охорони!

Сьогодні наше рідне Управління державної охорони України відзначає свій перший чвертьвіковий ювілей – 25 років з того дня, як на українській землі з’явилася нова структура з охорони органів влади та посадових осіб.

[докладніше]

   

Дорогі ветерани державної охорони!
Шановні військовослужбовці Управління!

Щиро вітаємо Вас усіх з Днем утворення Управління державної охорони України! Інформуємо Вас, що 21-22 січня 2017 р. буде проведено міжнародний відкритий турнір з більярду (вільна піраміда), присвячений 25-ій річниці утворення Управління державної  охорони  України.

[докладніше]

   

НА ЧЕСТЬ СЛАВЕТНОГО ЮВІЛЕЮ УПРАВЛІННЯ

В день 25-річчя Управління державної охорони України в нашому Інституті відбулася славетна подія – привітання Керівництвом Управління ветеранів Служби та Управління – тих співробітників, які стояли в перших рядах нашої славетної Служби з перших часів Незалежності України.

[докладніше]

   

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР НА ЧЕСТЬ ЮВІЛЕЮ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ

21-22 січня відбувся відкритий міжнародний Турнір з вільної піраміди серед ветеранів військових формувань України, Республіки Білорусь та Республіки Молдова, присвячений 25-ій річниці утворення Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ЗВІТУЄ

Відповідно до плану роботи Ради Асоціації та її керівних органів напередодні вихідних днів було проведено засідання Ради Асоціації, яка прийняла важливі рішення для діяльності нашого ветеранського руху.

[докладніше]

   


Зі святом Вас, дорогі наші жінки!

Бажаємо вам, дорогі наші красуні, самого найкращого в житті, жіночого щастя та чоловічої відданості заради миру і злагоди в кожній родині.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Рада Асоціації офіційно інформує, що ІХ Конференція Асоціації ветеранів державної охорони України відбудеться 29 квітня 2017 року в аудиторії №213 (ІІ поверх) Інституту Управління державної охорони України за адресою: вул.Петра Болбочана (колишня Командарма Каменєва), буд.8.

[докладніше]

   

З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ !!!

Рада Асоціації щиро вітає усіх ветеранів, особовий склад Управління, а також членів їх сімей з Великоднем! Бажамо усім Вам міцного козацького здоров'я, мирного неба, сімейного затишку та благополуччя.

[докладніше]

   

АСОЦІАЦІЯ ПРОВЕЛА ІХ КОНФЕРЕНЦІЮ

29 квітня в Інституті Управління державної охорони України пройшла чергова ІХ Конференція Асоціації ветеранів державної охорони України. На Конференцію прибули делегати, яким у відповідності до статутних положень були делеговані голоси членів Асоціації.

[докладніше]

   

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Керівні органи та Рада Асоціації ветеранів від щирого серця вітають Вас зі святом Перемоги! Нехай мир відновиться у нашій великій країні, а жахливі події війни більше ніколи не повертаються на нашу рідну землю.

[докладніше]

   

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ

Організатори відкритого турніру з більярду (вільна піраміда), присвяченого 26-ій  річниці  Незалежності України, надають до Вашої уваги повний текст Положення, відповідно до якого будуть проводені змагання.

[докладніше]

   

ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ

Як і було заплановано, 19 серпня 2017 року відбувся відкритий турнір з більярду (вільна піраміда).У змаганнях, які було присвячено 26-ій річниці Незалежності України, прийняли участь ветерани та діючі співробітники Управління.

[докладніше]

   

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ВЕТЕРАНА РАЗОМ!

14 жовтня 2017 року на Спортивно-стрілецькому комплексі "Сапсан" відбулося потрійне свято – День захисника України, День ветерана Управління державної охорони України та захід "Зустріч поколінь".

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ВІДСТОЮЮТЬ СВОЇ ПРАВА

За ініціативою організаційних структур ветеранського військового руху, силових структур та спецслужб, велика армія військових пенсіонерів зібралася 5 грудня 2017 року біля Верховної Ради України.

[докладніше]

   

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

14 грудня відповідно до рішень Ради Асоціації відбулися стрілецькі змагання серед ветеранів присвячені вшануванню пам’яті героїв, які були учасниками ліквідації наслідків жахливої аварії на Чорнобильської АЕС.

[докладніше]

   
   

ВІЙСЬКОВІ ВЕТЕРАНИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ

За ініціативою Координаційної Ради ветеранських громадських об’єднань 20 грудня 2017 року активами усіх військових ветеранських організацій було проведено загальне зібрання біля Верховної Ради України.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.