Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2016 рік  
   

ЗІ СВЯТОМ, ВЕТЕРАНИ, МОЛОДІ ЗАХИСНИКИ ТА ЧЛЕНИ НАШИХ РОДИН!

Від щирого серця Рада Асоціації ветеранів державної охорони України та її керівні органи щиро вітають усіх з святом нашого відомого та знаменного колективу.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ НАГАДУЄ

Рада асоціації та її Керівники ще і ще раз нагадують, що вже наступив 2016-й рік. Свята, зрозуміло, вже закінчилися, але у деяких членів нашої поважної ветеранської організації є маленькі борги.

[докладніше]

   

МАЙСТРИ БІЛЬЯРДУ УКРАЇНИ ВИХОДЯТЬ НА МІЖНАРОДНИЙ РІВЕНЬ

Відповідно до заходів, присвячених 24-й річниці Управління державної охорони України, учасники більярдного клубу «9-й шар» провели відкритий міжнародний турнір з вільної піраміди серед ветеранів військових формувань України, Білорусі та Молдови.

[докладніше]
[фотоальбом]

   

НАПРУЖЕНА РОБОТА ВЕТЕРАНСЬКОГО ШТАБУ

Відповідно до планів роботи Асоціації ветеранів державної охорони України, а саме її керівних органів – Президента та Ради Асоціації, члени Ради зібралися на своє чергове засідання 9 лютого.

[докладніше]

   

ЗРОСТАЄ МІЖНАРОДНИЙ АВТОРИТЕТ НАШОГО МУЗЕЮ

Відповідно до міжнародних зв’язків нашого Управління до нашої країни з робочим візитом прибула авторитетна делегація наших колег із Республіці Молдови.

[докладніше]

   


Зі святом вас, дорогі наші жінки!

Дорогі наші вірні подруги - дружини, сестри, дочки, і самі рідні – матері! З великим святом весни і жіночої краси вітаємо ми вас в цей весняний день.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно з рішенняи Ради Асоціації (Протокол № 57 від 09.02.16 р.) VІІІ звітно-виборча Конференція призначена на 16 квітня 2016 р.

[докладніше]

   

ЗАГАЛЬНОВЕТЕРАНСЬКІ ЗБОРИ

Відповідно до статутних вимог діяльності Асоціації ветеранів державної охорони України настав час проведення звітно-виборчої Конференції, яку буде проведено 16 квітня поточного року на базі центру «Сапсан».

[докладніше]

   

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ВІД РАДИ АСОЦІАЦІЇ

Після вирішення всіх питань та погоджень з керівництвом Управління Рада офіційно повідомляє, що VІІІ звітно-виборча Конференція відбудеться 16 квітня 2016 року, і пропонує план їх проведення.

[докладніше]

   

СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ ПЕРЕД ГЕРОЯМИ

26 квітня 1986-го увійшло у всесвітню історію жахливою подією, яка згодом отримало іменну назву «Чорнобильська трагедія». Кожна людина на нашій планеті знає про аварію на Чорнобильській АЕС та ті наслідки, яка отримала наша Україна та сусідні держави.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКІ ЗБОРИ - ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО

16 квітня пройшла знакова подія для нашого ветеранського руху – відбулася звітно-виборча Конференція та пройшли яскраві ветеранські зустрічі, які були проведені на комплексі «Сапсан» завдяки суттєвій допомозі Керівництва Управління, наших спонсорів та друзів.

[докладніше]

   

ЗІ СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ!

Рада Асоціації і її Керівні органи від щирого серця вітають Вас зі святом Перемоги! Нехай ніколи жахливі події лиха та війні більше не повертаються на нашу рідну землю.

[докладніше]

   

ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ ПРОВЕДЕНО

20 серпня цього року відбувся відкритий турнір з більярду (вільна піраміда) на приз більярдного клубу «Дев’ятий шар» Асоціації ветеранів державної охорони України.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

Київська міська інноваційна галузева організація роботодавців «Центр ресурсоефективного та чистого виробництва» запрошує військовослужбовців, звільнених в запас, учасників АТО та членів їх сімей на курси професійної перепідготовки за спеціальністю «Ресурсоенергоефективні технології».

[докладніше]

   

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ

17 вересня о 15-00 біля Арки Дружби Народів за безпосередньою участі Керівництва Управління та Асоціації розпочнеться проведення світової першості серед тілоохоронців. Рада Асоціації запрошує ветеранів Служби та Управління провести це спортивне свято ще і як заходи з Дня Ветерана Управління.

[докладніше]

   

ПЕРШІ ПІДСУМКИ 2016-го – ПЕРШІ ЗАВДАННЯ НА 2017-й

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації та її керівних органів 9 листопада 2016 року відбулося чергове засідання Ради Асоціації ветеранів державної охорони України, на розгляд якої були винесені важливі питання підсумків зробленого, а також стосовно майбутньої діяльності Асоціації.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ЗВІТУЄ

Майже лічені дні залишаються до наступаючого Нового 2017-го року. І саме в цей момент зібралася на своє чергове засідання Рада Асоціації та її керівні органи. Але скорботним було це засідання, на якому ми хвилиною мовчання вшанували пам’ять побратимів, які останнім часом пішли від нас...

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ЗАВЖДИ В БОЙОВОМУ СТРОЮ

15 грудня, відповідно до традицій ветеранського руху нашої славетної Асоціації, в тирі Інституту Управління державної охорони України Національного Державного університету імені Тараса Шевченка відбулися залікові спортивні стрільби серед ветеранів – членів Асоціації.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.