Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2015 рік  
   

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

Шановні ветерани Служби і Управління та члени ваших родин! Шановні співробітники Управління і ваші рідні! Від щирого серця з відкритою душею Рада асоціації та Керівництво бажають усім вам доброго  і лагідного Нового Року!

[докладніше]

   

ЗІ СВЯТОМ ВЕТЕРАНИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ!

Чергова річниця нашого Управління – це свято і для сучасних захисників державної влади України, і для ветеранів, бо саме вони стояли у джерел формування могутнього підрозділу, який сьогодні виконує важкі бойові завдання.

[докладніше]

   

 

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ НАШІ ДРУЖИНИ, МАТЕРІ, ДОНЬКИ, СЕСТРИ!

[докладніше]

   

ПОПОВНЕННЯ НАШИХ ЛАВ

В Інститут Управління державної охорони України КНУ імені Тараса Шевченка сьогодні свято – до лав досвідчених співробітників державної охорони України приєдналися випускники Інституту – магістри в справах державної охорони нашої держави.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Шановні члени Асоціації та ветерани служби і Управління. Відповідно до попереднього рішення ради Асоціації повідомляємо, що 25 квітня відбудуться Загальні Збори членів асоціації ветеранів державної охорони України.

[докладніше]

   

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ РАДИ АСОЦІАЦІЇ

31 березня у останній день першого кварталу Рада Асоціації на чолі з Президентом Василем Вакуленком та Головою Ради Миколою Худолеєм зібралася для вирішення важливих поточних питань.

[докладніше]

   

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Як Рада вже раніше доповідала, на 25 квітня було попередньо призначено Зібрання (Збори) членів асоціації. Після вирішення всіх питань та погоджень з керівництвом Управління Рада офіційно повідомляє про проведення Зібрання (Зборів) які відбудуться 25 квітня.

[докладніше]

   

НА ВІРНІСТЬ ВІТЧИЗНІ

Напередодні 70-річчя Дня Примирення та Дня Перемоги в Управлінні державної охорони України відбулася свята та урочиста подія – загін молодих захисників державної влади України прийняв військову присягу на вірність Батьківщині.

[докладніше]

   

АСОЦІАЦІЯ ЗВІТУЄ

Напередодні дня пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС на полігоні «Сапсан» відбулася чергова подія в житті Управління та Асоціації ветеранів Служби. Для керівництва УДО України це була зустріч поколінь, а для ветеранів та членів їх родин – можливість не тільки зустрітися з друзями і згадати свою минулу службу, а й показати, що ветеранський рух молодий за своїми показниками.

[докладніше]

   

З ВЕЛИКИМ СВЯТОМ ПЕРЕМОГИ!

З нагоди Дня Пам’яті та Примирення й Дня Перемоги, Рада Асоціації та її керівні органи вітають наших ветеранів та сучасних захисників вітчизни із святами, які увійшли у наші душі и серця!

[докладніше]

   

ВЕЛИКЕ СВЯТО ТІЛООХОРНЦІВ УКРАЇНИ У ЛЬВОВІ

Відповідно до завдань і планів федерації бодігардів України у період з 29 травня по 2 червня цього року у Львові пройшов черговий і довго очікуваний XVIII Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців.

[докладніше]

   

ЯК ЗАХИЩАЮТЬ ПРЕЗИДЕНТІВ: ТАЄМНИЦІ УКРАЇНСЬКИХ ОХОРОНЦІВ

На сайті телеканалу ICTV у рубриці Секретний фронт: сюжети опубліковано відеофільм, який безсумнівно може зацікавити наших читачів. Запрошуємо Вас переглянути його.

[переглянути]

   

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ КЛУБУ "Девятий шар"

Клуб "Девятий шар" щиро вітає усіх читачів сайту, ветеранів, співробітників Управління, їх рідних та близьких з 24-ю річницею від Дня проголошення Незалежності України!Також повідомляємо, що 27 серпня о 18-00 відбудеться чергова зустріч членів більярдного клубу "Девятий шар". Місце проведення зустрічі - приміщення більярдного клубу Брейкс-2 за адресою Героїв Сталінграду, 39В. Запрошуємо прийняти участь усіх членів Асоціації та шанувальників більярду - співробітників Управління.

[дивитись маршрут]

   

ВЕТЕРАНСЬКИЙ ШТАБ ПОВІДОМЛЯЄ

Після спекотного літа починається не тільки школярське й студентське життя разом з політичною активністю, а й діяльність усього нашого громадського суспільства. У тому числі і робота ветеранського штабу нашої Асоціації – Ради Асоціації.

[докладніше]

   

ОБ'ЯВА ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ БІЛЬЯРДУ

В рамках святкування Дня ветерана в приміщенні більярдного клубу, за адресою: Героїв Сталінграду будинок 39 В,  відбудеться відкритий турнір з більярду. Змагання будуть проводитись в двох категоріях: в  першій категорії приймають участь шанувальники більярду, в другій категорії - досвідчені гравці.

[докладніше]

   

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Як вже відомо з наших попередніх матеріалів та інформацій, що були розміщені на сайті, у період з 19 по 22 вересня у Києві відбувся Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців «Бодігард - 2015». Учасників змагань привітав Президент України Петро Олексійович Порошенко.

[докладніше]

   

ЗІ СВЯТОМ, ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Як відомо, 3 жовтня закріплено в історії Управління як День Ветерана Служби та Управління. Саме тому, Рада Асоціації та її керівні органи вітають усіх, хто пройшов важкими шляхами служби в органах державної охорони України.

[докладніше]

   

ІСТОРІЯ НАШОЇ СЛУЖБИ СТАЄ БІЛЬШ ВІДКРИТОЮ

Відповідно до рішення Колегії Управління державної охорони України, погодженого з керівництвом Ради Асоціації, Центр військово-патріотичного виховання перенесено з головного будинку Управління на вулиці Богомольця до приміщення Інституту Управління на вулиці Каменєва.

[докладніше]

   

МОЛОДЬ ПИШАЄТЬСЯ НАШОЮ ІСТОРІЄЮ

Музей Управління, як ми вже звикли називати Центр військово-патріотичного виховання, запрацював на базі нашого Інституту.

[докладніше]

   

СВОЮ ІСТОРІЮ ЗБЕРЕЖЕМО

Як раніше повідомляла Рада Асоціації з відповідних причин наш центр військово-патріотичного виховання (ми звемо його Музей) розпочав роботу у стінах нашого Інституту. І вже не тільки молоде покоління вивчає свою історію по відкритим історичним фактам, а й ветерані змогли побачити, що музей працює. І працює, як кажуть, так як треба.

[докладніше]

   

НЕ СТАРІЮТЬ ВЕТЕРАНИ – НИ ДУШЕЮ, НІ ОКОМ

Згідно з доброю традицією, напередодні Дня Святого Миколая, свята, який дорогий для ветеранів Служби ще і з інших причин, відбулися змаганні з кульової стрільби. Кожен рік, наші славетні і поважні ветерани не тільки змагаються між собою, а й ще дають відповідні уроки майстерності молодим співробітникам.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.