Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2014 рік  
   

З НОВИМ РОКОМ! З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дорогі наші ветерани! Шановні члени ветеранських родин! Дорогі наші співробітники Управління та члени ваших родин! Від щирого серця, від нашої великої ветеранської родини, ми поздоровляємо усіх вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

[читати далі]

   

СВЯТО УПРАВЛІННЯ ВІДБУЛОСЯ

Незважаючи на складну суспільно-політичну обстановку, святкування Дня Управління державної охорони України, все ж, пройшло на високому державному рівні.

[читати далі]

   

ОГОЛОШЕННЯ

3 березня 2014 року в Управлінні державної охорони України відбудеться конкурс дитячого малюнку та виробів прикладного мистецтва, присвячений Міжнародному жіночому дню. До участі в конкурсі залучаються діти військовослужбовців, працівників та пенсіонерів УДО України. Для участі необхідно надати тільки одну роботу до Центру організації виховної роботи ДРОС до 3 березня 2014 року.

[докладніше]

   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ УПРАВЛІННЯ ТА СЛУЖБИ!

В ці святкові дні, коли громадськість святкує славетні дні першотравневих свят та Дня Перемоги, Рада Ветеранів та керівні органи Асоціації ветеранів державної охорони України вітає всіх вас зі святковим настроєм, святковими мріями та святковими почуттями.

[докладніше]

   

ЧЕМПІОНАТИ БОДІГАРДІВ У БАТУМІ ТА БУХАРЕСТІ ОРГАНІЗУВАЛИ ВЕТЕРАНИ УДО УКРАЇНИ

Протягом весни-літа 2014 року замість відпочинку на морі ветерани Асоціації напружено працювали над підготовкою Міжнародного турніру та V Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців, які проходили в Батумі і в Бухаресті.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ ДІЄ

Враховуючи великий термін, який пройшов між початком та кінцем літа, на чергове засідання Ради було винесено чимало питань.

[докладніше]

   

НАШЕ МАЙБУТНЄ ЦІКАВИТЬСЯ НАШОЮ ІСТОРІЄЮ

Відповідно до пропозицій Керівництва Управління та за рішенням Ради Асоціації наш ветеранський рух продовжує свою роботу відносно військово-патріотичного виховання молоді. І в день 8 жовтня, одразу після святкування Дня Вчителя у Військово-історичному Центрі (Музеї Управління) відбулася чергова екскурсія для київської молоді.

[докладніше]

   

НАШЕ ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО

У першу суботу жовтня, як того потребує і традиція, і наш ветеранський обов’язок, а саме, 4 жовтня, у традиційному для ветеранів Служби і Управління місці – залі комітетів Верховної Ради України, пройшло чергове зібрання ветеранів.

[докладніше]

   

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ З БІЛЬЯРДУ

29 листопада 2014 року відбувся внутрішній турнір з більярду 2014 року клубу «Девятий шар». У турнірі прийняли участь 17 учасників, серед яких були члени клубу - ветерани державної охорони та співробітники УДО України.

[докладніше]

   

«РАДА ВЕТЕРАНІВ» - ПОДІЇ, НОВИНИ, ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до статутних вимог діяльності Асоціації 16 грудня відбулося чергове засідання Ради Асоціації, на якому було розглянуто декілька важливих питань, проінформовано про діяльність Ради та повідомлено про запропоновані дії.

[докладніше]

   

ВСЕУКРАЇНСЬКА ВЕТЕРАНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

Відповідно до діяльності Уряду України щодо взаємовідносин з чисельними ветеранськими об’єднаннями та громадськими ветеранськими організаціями 23 грудня в приміщенні Центрального Будинку Офіцерів відбувся IV Всеукраїнський форум ветеранів.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ЗАВЖДИ В СТРОЮ

Відповідно до діяльності Уряду України щодо взаємовідносин з чисельними ветеранськими об’єднаннями та громадськими ветеранськими організаціями 23 грудня в приміщенні Центрального Будинку Офіцерів відбувся IV Всеукраїнський форум ветеранів.

[докладніше]

   
   
Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.