Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021]  
2013 рік  
   

ЗІ СВЯТОМ, НАШІ ШАНОВНІ, НЕ СТАРІЮЧІ, НІ ДУХОМ, НІ ВІКОМ!

Ось і завершується перший післясвятковий тиждень, який визначається особистим святом для співробітників Управління і ветеранів Служби і Управління датою, якої немає в календарі, але яка є в серці кожного співробітника, а особливо – ветерана. День 15 січня, як завжди, пройшов яскраво, святково, з полум’ям в очах, та добротою в серці.

[читати далі]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до рішень ювілейної Конференції, статутних вимог Асоціації ветеранів державної охорони України та плану роботи, Рада Асоціації, 5 лютого, як завжди, майже у повному складі, зібралася на своє чергове засідання.

[читати далі]

   

МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ ПО БІЛЬЯРДУ МІЖ КОМАНДАМИ ВЕТЕРАНІВ СПЕЦСЛУЖБ.

В столиці наших північних сусідів у Мінську в період з 15 по 16 лютого проходили міжнародні змагання по більярду між 16 командами ветеранів спецслужб з Республіки Білорусь, Російської Федерації та України. Наша країна була представлена лише однією командою «трьох мушкетерів», але якими! Олександр Бірсан, Володимир Ляшко та Дмитро Бережний.

[читати далі]

   

ЦЕ НЕ ПРОСТО ГРА – ЦЕ НАТИСК, АТАКА, РОЗРАХУНОК, ПРИЦІЛЬНІСТЬ, ВИТРИМКА…
СЛОВОМ – ЦЕ БІЛЬЯРД.

Рада асоціації та керівні органи Асоціації ветеранів державної охорони України продовжують свою планову робочу діяльність щодо виконання завдань, які були поставлені на минулій ювілейній конференції. І, як зазначено у попередній інформації з сайту «Рада Асоціації повідомляє», було заплановано провести змагання напередодні Дня Захисника Вітчизни.

[читати далі]

   

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ.

У кожного з нас настає той час, коли ми гордо кажемо про себе – ми ветерани. І цей статус підтримуються не тільки словами і сивими головами, а й ще таким поважним статусом, як володар земельної ділянки, садовод, дачник, або людина, що любить працю на своєї землі.

[читати далі]

   

РАДА РАДИТЬСЯ, РАДА ПІКЛУЄТЬСЯ.

Незважаючи на невесняний настрій погоди, Рада Асоціації працює, як завжди, не за кліматичним планом, а календарним. І в останні дні березня 26-го числа зібралася на своє чергове засідання для звіту, обговорення наступних питань, підведення підсумків першого кварталу та розгляду робочих моментів.

[читати далі]

   

НА ВІРНІСТЬ ВІТЧИЗНІ

День 5 квітня став знаменним та святим для одинадцяти молодих співробітників Управління державної охорони, бо саме в першу п’ятницю квітня вони присягнули на вірність Вітчизни, Закону, Народу.

[читати далі]

   

УДАР, ЕЩЕ УДАР…

Речь пойдет не о футболе, как о самой массовой игре, а об игре на зеленом столе – о бильярде. Совет Ассоциации и его исполнительные органы сообщают о том, что 24 апреля в 18:00 по адресу улица Командарма Каменева, 8 состоится учредительное собрание желающих создать сообщество мастеров «зеленого стола».

[читати далі]

   

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО УТВОРЕННЯ БІЛЬЯРДНОГО КЛУБУ

Шановні читачі нашого сайту! Шановні ветерани і члени Асоціації!

На сторінках нашого сайту розміщено проект Положення про більярдний клуб «Дев`ятий шар». Це перший крок на шляху до утворення більярдного клубу в рамках Асоціації.

[читати далі]

   

РАСШИРЯЕМ НАПРАВЛЕНИЯ НАШЕГО СОТРУДНИЧЕСТВА

В преддверии череды майских праздников 25 апреля в гостеприимных стенах Российского центра науки и культуры в Киеве состоялось важное мероприятие в рамках ветеранского движения в Украине. Именно в этот день состоялась презентация нового землячества – Севастопольского землячества в Киеве, на которую были приглашены ветераны Военно-Морского Флота, ветераны труда и уроженцы города-героя, ветераны спецслужб, в том числе и представители нашей Ассоциации ветеранов государственной охраны Украины.

[читати далі]

   

БІЛЬЯРДНИЙ КЛУБ УТВОРЕНО!

24 квітня 2013 року відбулися установчі збори, на яких засновано більярдний клуб «Дев’ятий шар», а також обрано керівництво клубу та ревізійну комісію. Розпочато роботу з напрацювання документальної бази, на засадах якої більярдний клуб здійснюватиме свою діяльність.

[читати далі]

   

ПАМ’ЯТАЄМО ТРАГЕДІЮ ЧОРНОБИЛЯ

За ініціативою Ради Асоціації ветеранів державної охорони України при підтримці керівництва Управління й Департаменту роботи з особовим складом 26 квітня відбулася чергова пам’ятна поїздка до міста Чорнобиль та на саму атомну станцію, під час якої ветеранами ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії були покладені вінки та квіти до пам’ятника героям ЧАЕС та відвідані героїчні місця квітня-травня 1986-го.

[читати далі]

   

ВОНИ ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЦІ

Напередодні Дня Великої Перемоги у стінах Інституту Управління державної охорони України відбулося привітання ветеранів від імені керівництва Управління та ради Асоціації. Приємно ветеранам було чути слова вдячності від молодого покоління співробітників і, не менш приємно, біло слухати пісні вогняних фронтових років.

[читати далі]

   

РАДА ПРАЦЮЄ! РАДА ДОПОМАГАЄ! РАДА ПЕРЕМАГАЄ!

17 травня 2013 року команда Асоціації ветеранів державної охорони України прийняла участь в турнірі з блискавичних шахів та з російського більярду серед ветеранських організацій силових структур. А 19 травня, як було зазначено у попередній інформації, відбулася зустріч членів більярдного клубу «Дев’ятий шар», на якій присутніми було 15 осіб з числа ветеранського корпусу.

[читати далі]

   

ВСЕ ВИЩЕ, ВСЕ КРАЩЕ, ВСЕ ВПЕВНЕНІШЕ

Лише малий термін пройшов з того часу, як Радою Асоціації було утворено більярдний клуб «Дев’ятка», а інтерес до такої цікавої гри серед наших ветеранів постійно зростає.

[читати далі]

   

СВЯТО МОЛОДИХ ЗАХИСНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Напередодні державного свята – Дня Конституції в Управлінні державної охорони України відбулося свято для молодих співробітників, які прийняли військову присягу на вірність Вітчизні.

[читати далі]

   

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВСІХ ЧЛЕНІВ КЛУБУ "Девятий шар"

Для усіх бажаючих більярдистів та членів клубу відкрито конкурс на розробку емблеми нашого клубу. Прохання до 7 серпня свої ескізи та пропозиції надати керівним органам клубу "Девятий шар".

   

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ МАЙСТРІВ ЗЕЛЕНОГО СТОЛУ

У зв'язку з тим, що у приміщенні ігрової зали Національного університету фізичного виховання і спорту України за адресою вул. Фізкультури, 1 триває ремонт, зустріч членів клубу "Девятий шар" відбудеться за іншою адресою: вул. Казиміра Малєвіча (у минулому Боженка), буд. 107, більярдний клуб WEEK-END. Клуб розташований недалеко від станції метро "Либідська". [карта]

Час зустрічі не змінився: 7 серпня 2013 року о 18:00.

   

ІНФОРМАЦІЯ ТА ОГОЛОШЕННЯ

Незважаючи на останні дні літа та підготовку онуків до школи, ветеранське життя у ці дні продовжується активним чином.
Серед ветеранів правоохоронних органів відбулися змагання з більярду та шахів, а чергове заняття у клубі «Девятий шар» відбудеться 4 вересня о 18-00.

[читати далі]

   

ВЕТЕРАНИ НАШОЇ АСОЦІАЦІЇ ЗАВЖДИ ПОПЕРЕДУ!

Ми вже повідомляли, що колективи наших спортсменів, членів Асоціації, прийняли участь у змагань серед ветеранів правоохоронних органів. І сьогодні, крім загальної інформації, з радістю повідомляємо, що команда з більярду зайняла перше місце

[читати далі]

   

КУРЧАТ ВОСЕНИ РАХУЮТЬ

Рада Асоціації вже неодноразово повідомляла про те, що, незважаючи на «літньо-дачно-пляжно-морський» період значна кількість наших ветеранів під керівництвом Ради Асоціації вела самий, що не є, активний спосіб життя, що і було підтверджено новими перемогами членів нашої могутньої Асоціації.

[читати далі]

   

5 жовтня відбудеться святкування Дня Ветерана УДО України

Вже давно стала доброю традицією у першу суботу жовтня святкувати День Ветерана Управління. І ось, напередодні нашого свята рада Асоціації повідомляє про нову форму святкування та ветеранських зустрічей, яка, на наш погляд, буде і цікавою для всіх.

[читати далі]

   

ПЕРШЕ СВЯТО ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

Кожен з нас, ветеранів військової служби, пам’ятаючи про свою військову молодість, пам’ятає і своє перше військове свято, коли на прийняття військової присяги прибували до гарнізонів та застав наші рідні, наші подруги – майбутні дружини.

[читати далі]

   

29 вересня 2013 року передчасно пішов з життя голова Ради Асоціації ветеранів державної охорони України, директор Інституту Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка, у минулому Начальник Управління державної охорони України БІРСАН Олександр Семенович.

[читати далі]

   

Соболезнования от Российской Ассоциации ветеранов государственной охраны

Искренне скорбим вместе с Вами по поводу скоропостижной кончины Александра Семеновича Бирсана – ветерана органов государственной безопасности наших стран, одного из основателей и руководителей ветеранского движения государственной охраны Украины, нашего коллеги и большого верного друга.

[читати далі]

   

Соболезнования от Организационного комитета IV Международного турнира по бильярду среди ветеранов сотрудников силовых структур "Щит и меч"

Мы глубоко потрясены и опечалены известием о скоропостижной смерти генерал-лейтенанта Бирсана Александра Семеновича, который многие годы верно и достойно служил интересам Украины и Вашей организации, и хотим выразить наше искреннее сочувствие и соболезнование родным и близким, его коллегам и всем, кто знал его по совместной службе и жизни.

[читати далі]

   

ВЫХОДИМ НА МИРОВЫЕ ОРБИТЫ

С 3-го по 6-е октября 2013 года  в г. Калининграде состоялся IV международный командный турнир по русскому бильярду "Щит и меч" между сотрудниками и ветеранами силовых структур и представителями ведомств Российской Федерации, Республики Беларусь и Украины на приз Главнокомандующего ВМФ России.

[читать далее]

   

ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ КЛУБУ "Девятий шар"

20 листопада о 18-30 відбудеться чергова зустріч членів більярдного клубу "Девятий шар". Місце проведення зустрічі - приміщення більярдного клубу Брейкс-2 за адресою Героїв Сталінграду, 39В. На заняттях передбачаеться присутність тренера.

За інформацією звертатися до Бережного Д.Г. (067-236-37-35).

[дивитись маршрут]

   

ВІТАЄМО З РІЧНИЦЕЮ!

Виповнилося чотири роки з того дня, як 19 листопада 2009 року була утворена Асоціація ветеранів державної охорони України.

Для історії це маленький час, але, для нас з вами – це великий обсяг добрих і славних справ, які ми разом зробили. Це дійсно свято для кожного з ветеранів Служби і Управління. Тому, Рада Асоціації та  керівні органи поздоровляють усіх ветеранів з нашим святом.

   

РАДА ПРАЦЮЄ. РАДА НАГОЛОШУЄ.

Чергове засідання Ради Асоціації, яке відбулося 14 листопада, відкрив Президент Асоціації Вакуленко Василь Федорович. І почалося воно з хвилини жалоби на пам’ять нашого товариша Бірсана Олександра Семеновича…

[читати далі]

   

РАДА НАГОЛОШУЄ ПРО ЗМІНИ

Місце проведення Конференції Асоціації змінено на Київський військовий ліцей імені Богуна (колишнє Київське суворівське військове училище – бульвар Лесі Українки, 25). Час початку та порядок проведення -- не змінилися.

[читати далі]

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ З БІЛЬЯРДУ

9 січня 2014 року об 11:00, у приміщенні більярдного клубу "Брейкс-2" за адресою м. Київ, вул. Героїв Сталінграду, 39 В, відбудеться турнір з російського більярду на приз Начальника УДО України серед ветеранів та співробітників Управління. До участі запрошуються усі бажаючі. Також запрошуємо повболівати за своїх рідних членів сімей, дітей та онуків учасників змагань (при клубі є ресторан з доступними цінами, а також столи для гри в настільний теніс).

[докладніше]

   

АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ ЗВІТУЄ

21 грудня в приміщенні Київського військового ліцею імені Івана Богуна (колишнє Київське суворівське військове училище) відбулася подія, яку чекали рік ветерани Служби та Управління, а особливо, члени Асоціації ветеранів державної охорони України. Саме в цей день пройшла чергова Конференція Асоціації, на порядок денний, якої, було винесено багато питань.

[читати далі]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.