Архів новин
по роках: [2011] [2012] [2013] [2014] [2015] [2016] [2017] [2018] [2019] [2020] [2021] [2022] [2023]  
2012 рік  
   

Ювілей служби, як сімейне ветеранське свято

...настав час 15 січня 1992-го, коли виникла нагальна потреба утворити підрозділ спеціального призначення, на який покласти обов’язки державної охорони органів державної влади України та посадових осіб.
Так і народилося наше Управління, яке взяло з свого попередника – славетної «дев’ятки» не тільки досвід служби, а й саме головне – досвідчені кадри.

[читати далі]

   


ВЕТЕРАНСЬКИМИ КРОКАМИ ДО  ПОДАЛЬШІХ УСПІХІВ

Після славетного дня 15 січня наступне 15-те число, але вже не самого ласкавого місяця – лютого, стало найактивнішою датою в діяльності ветеранського руху Асоціації ветеранів державної охорони України та Ради ветеранів. Саме на цей день прийшлося аж три могутніх заходи, активну участь в яких саме і прийняли наші ветерани.

[читати далі]

   


ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ - БУТИ

Саме про це йшла мова на засіданні організаційного комітету з проведення Чемпіонату України та Чемпіонату світу з багатоборства тіло охоронців, засідання якого проходило в стінах вже відомого інституту Управління.

[читати далі]

   


РАДА АСОЦІАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Не встигли учасники «світової наради» закінчити обговорення та начати роботу по секціях, а у відомій для ветеранів  аудиторії під № 213, почався ще один захід – чергове засідання ради Асоціації та Ради ветеранів.

[читати далі]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ПОВІДОМЛЯЄ

Асоціація ветеранів державної охорони України повідомляє, що відповідно до Указу Президента України державними нагородами з нагоди Дня захисника Вітчизни нагороджено і ветеранів Управління, яких, разом з іншими, ми вітаємо.

[читати далі]

   

НАБАТ ПАМЯТИ

Отчет о посещении зоны отчуждения Чернобыльской АЭС ветеранами управления - участниками ликвидации ядерной катастрофы и молодыми сотрудниками Государственной охраны Украины

[читати далі]

   
 

День Перемоги – свято для усіх ветеранів Державної охорони,
ветеранів усіх часів

Напередодні народного свята – Дня Перемоги у стінах Інституту Управління державної охорони України за традицією, завдяки діяльності керівництва Управління та Ради ветеранів, зібралися ті співробітники, які маючи статус ветерана війни й досі залишаються найактивнішими серед нас, ветеранів військової служби.

[читати далі]

   

ВЕТЕРАНСКИЙ ПРАЗДНИК НАШ

Первые выходные октября знаменуются не только тем, что наши дети и внуки, впрочем, как и мы, отмечаем День Учителя, но и еще одним, не менее знаменательным праздником – Днем Ветерана в Управлении государственной охраны Украины.

[читати далі]

   

Звітно-виборча конференція Асоціації ветеранів державної охорони України

Відповідно до статутних положень діяльності Асоціації ветеранів державної охорони України та рішень її виконавчих органів в перший день зими пройшла ювілейна 5-та, а крім того, ще й звітно-виборча Конференція.

[читати далі]

   

НАШЕ МАЙБУТНЄ – НАШІ ЗІРКИ

Напередодні Нового Року та самого найкращого дитячого свята – Дня Святого Миколая в стінах гостинного Будинку Офіцерів Збройних Сил України відбулося чарівне дійство. На сцені «офіцерського палацу» показували свою творчість наші діти – діти офіцерів та співробітників Управління.

[читати далі]

   

НОВИНИ РАДИ АСОЦІАЦІЇ

13 грудня було проведено перше повноцінне зібрання Ради Асоціації ветеранів державної охорони України під керівництвом Президента асоціації Василя Вакуленка та Голови Ради Олександра Бірсана за участі більшої частини складу Ради.

[читати далі]

   

ПРИСЯГАЄМО ТОБІ, ДЕРЖАВО!

У святому місці – Національному Музеї історії Великої Вітчизняної війни – було проведено прийняття військової присяги. 23 молодих співробітника, що навчаються в Інституті Управління під Прапором Управління в Залі Військової Слави Героїв, урочисто присягли державі служити вірно, чесно і на все життя, а з урахуванням гасла Управління – також і таким чином, служити державі, народові, закону.

[читати далі]

   

ВЕТЕРАНСЬКІ СТРІЛЬБИ

Напередодні Дня Управління, але в пам’ятний для ветеранів Служби день – 20 грудня, відбулися, ставши  вже черговими, змагання з кульової стрільби серед ветеранів.

[читати далі]

   

З СВЯТОМ, ДОРОГИЙ НАШ ВЕТЕРАН!

У передсвяткові дні, коли родини готуються до самого головного свята року – Нового Року, у родині нашого дорогого ветерана, учасника Великої Вітчизняної війни, співробітника 9-ї Служби КДБ Челомбітька Кирила Івановича було свято життя і радощі.

[читати далі]

   
Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.