Новини
 

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО – ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПОКОЛІНЬ

6 жовтня на спортивно-стрілецькому центрі «Сапсан» для святкування Дня Ветерана зібралися ветерани Служби і Управління зі своїми родинами, Керівництво нашого Управління та діючі співробітники.

[докладніше]

   

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ ПРОВЕДЕНО

25 та 26 серпня 2018 року відбудеться Міжнародний Турнір з більярду серед команд ветеранів силових структур, присвячений 27-ій річниці Незалежності України.

[докладніше]

   

ТУРНІР З РИБНОЇ ЛОВЛІ

21 червня 2018 року на базі водоймища лиманного господарства «Нептун» пройшов турнір на Кубок "Семь пескарей", що був організований Асоціацією ветеранів СБУ "Семёрка".

[докладніше]

   

В БОРОТЬБІ ЗА ГОЛОВНИЙ КУБОК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

1 червня відбувся турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України. Участь у цих всеукраїнських змаганнях приймали представники майже усіх національних силових, правоохоронних органів та спецслужб.

[докладніше]

   

НАЗУСТРІЧ ЧЕРГОВІЙ ЮВІЛЕЙНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Відбулося чергове засідання Ради Асоціації, на якому було прийняте рішення стосовно проведення ювілейної Х-ї звітно-виборчої Конференції. Інформуємо про те, що вона відбудеться 19 квітня 2018 року о 14-00 в приміщенні Київського міського Палацу Ветеранів.

[докладніше]

   

ДОСВІД – МОЛОДІ

Відповідно до планів розповсюдження досвіду діяльності Управління державної охорони України та планів навчального процесу нашого Інституту 16 березня 2018 року було проведено День відкритих дверей. Метою цього заходу було показати можливості майбутніх захисників державної влади України на базі головного навчального закладу Управління.

[докладніше]

   

ДО ВІДОМА РОДИН ВЕТЕРАНІВ

16 березня Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує шановних ветеранів, членів Ваших родин, а, особливо наше молоде покоління, на День відкритих дверей.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНАМ НА ЗАМІТКУ!

Від Координаційної Ради та Оргкомітету до Ради Асоціації надійшла важлива інформація з поясненнями від Міністерства оборони України щодо практичного вирішення питання перерахунку пенсій. Просимо усіх ветеранів уважно ознайомитись з наведеними документами.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ПОВИННІ ЙТИ ДО ПЕРЕМОГИ

16 лютого відбулося чергове розширене засідання Організаційного комітету ветеранських громадських об’єднань з питань захисту прав військових пенсіонерів, прирівняних до них осіб та членів родин.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ЗВІТУЄ ТА ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації та її керівних органів усі члени Ради після напружених годин відстоювання своїх ветеранських прав біля Верховної Ради України 7 лютого 2018 року зібралася на своє чергове засідання.

[докладніше]

   

СИЛОВИКИ НЕ ШУТКУЮТЬ

Відповідно до плану дій Координаційної Ради по захисту прав ветеранів-військовослужбовців 7 лютого 2018 року об 11:00 біля будинку Верховної Ради України відбувся черговий мирний мітинг ветеранів, який отримав назву «сьомий крок».

[докладніше]

   

ЧЕРГОВИЙ КРОК ДО ЗАХИСТУ НАШИХ ПРАВ

31 січня під стінами Кабінету Міністрів України відбувся шостий етап безстрокових публічних протестів – мирних акцій захисників Вітчизни - ветеранів війни, бойових дій, військової служби та правоохоронних органів і членів їх сімей з питань захисту прав і свобод та, в першу чергу, з пенсійного забезпечення.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ПЕРЕДАЮТЬ СВІЙ ДОСВІД МОЛОДІ

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації наші ветерани, за підтримки Керівництва Управління та нашого Інституту, продовжують проведення такої вкрай необхідної сьогодні роботи, як військово-патріотичне виховання.

[докладніше]

   

ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ ПРОВЕДЕНО

Як і було анонсовано, 20 січня 2018 року відбувся відкритий більярдний турнір з особистої першості на приз БК "Дев'ятий шар", присвячений річниці утворення Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО МОЖЛИВИХ ЗМІН У ПЕНСІЙНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ

Керівний склад Координаційної Ради разом з відповідними профільними комітетами Верховної Ради України підготував проект Постанови, який буде винесено на розгляд народними обранцями.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ СЛУЖБИ

Відповідно до рішень Координаційної Ради усіма громадськими ветеранськими об’єднаннями військовослужбовців - пенсіонерів та членами їх родин відбулося пікетування Верховної Ради України з приводу перерахування пенсій тим, хто все своє життя віддав на захист Батьківщини.

[докладніше]

   

ГРОМАДСКЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ТА НАГОЛОШУЄ

Відповідно до планів роботи Правління Громадської Ради при Державній Службі з питань ветеранів (яка організаційно входить до складу Міністерства соціальної політики) 15 січня поточного року у Міському Палаці Ветеранів відбулося засідання Координаційної Ради з питань захисту прав військовослужбовців - пенсіонерів та членів їх родин.

[докладніше]

   

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ОХОРОНЦІВ ДЕРЖАВИ

15 січня виповнюється 26 років з дня, коли Указом Президента України за № 40 було утворено Управління охорони вищих посадових осіб, згодом, в червні того ж року, перейменоване в сучасну назву.

[докладніше]

   

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЕТЕРАНІВ - ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Виносимо для вашого ознайомлення рішення Координаційного Комітету з захисту прав військовослужбовців-пенсіонерів та членів їх родин, а також план його дій щодо захисту наших прав. Просимо усіх ознайомитись та приймати участь у наших сумісних діях.

[докладніше]

   

З НОВИМ РОКОМ !!!

Шановні ветерани Служби і члени Ваших родин! Шановні співробітники Управління та Ваші рідні і близькі! Від щирого серця прийміть найкращі поздоровлення з Новим роком та Різдвом Христовим!

[докладніше]

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.