Новини
 

АСОЦІАЦІЯ ПРОВЕЛА ІХ КОНФЕРЕНЦІЮ

29 квітня в Інституті Управління державної охорони України пройшла чергова ІХ Конференція Асоціації ветеранів державної охорони України. На Конференцію прибули делегати, яким у відповідності до статутних положень були делеговані голоси членів Асоціації.

[докладніше]

   

З ВЕЛИКОДНІМИ СВЯТАМИ !!!

Рада Асоціації щиро вітає усіх ветеранів, особовий склад Управління, а також членів їх сімей з Великоднем! Бажамо усім Вам міцного козацького здоров'я, мирного неба, сімейного затишку та благополуччя.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

Рада Асоціації офіційно інформує, що ІХ Конференція Асоціації ветеранів державної охорони України відбудеться 29 квітня 2017 року в аудиторії №213 (ІІ поверх) Інституту Управління державної охорони України за адресою: вул.Петра Болбочана (колишня Командарма Каменєва), буд.8.

[докладніше]

   

РАДА АСОЦІАЦІЇ ЗВІТУЄ

Відповідно до плану роботи Ради Асоціації та її керівних органів напередодні вихідних днів було проведено засідання Ради Асоціації, яка прийняла важливі рішення для діяльності нашого ветеранського руху.

[докладніше]

   

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР НА ЧЕСТЬ ЮВІЛЕЮ ДЕРЖАВНОЇ ОХОРОНИ

21-22 січня відбувся відкритий міжнародний Турнір з вільної піраміди серед ветеранів військових формувань України, Республіки Білорусь та Республіки Молдова, присвячений 25-ій річниці утворення Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

НА ЧЕСТЬ СЛАВЕТНОГО ЮВІЛЕЮ УПРАВЛІННЯ

В день 25-річчя Управління державної охорони України в нашому Інституті відбулася славетна подія – привітання Керівництвом Управління ветеранів Служби та Управління – тих співробітників, які стояли в перших рядах нашої славетної Служби з перших часів Незалежності України.

[докладніше]

   

Дорогі ветерани державної охорони!
Шановні військовослужбовці Управління!

Щиро вітаємо Вас усіх з Днем утворення Управління державної охорони України! Інформуємо Вас, що 21-22 січня 2017 р. буде проведено міжнародний відкритий турнір з більярду (вільна піраміда), присвячений 25-ій річниці утворення Управління державної  охорони  України.

[докладніше]

   

Вітаємо з Ювілеєм Державної охорони!

Сьогодні наше рідне Управління державної охорони України відзначає свій перший чвертьвіковий ювілей – 25 років з того дня, як на українській землі з’явилася нова структура з охорони органів влади та посадових осіб.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.