Новини
 

ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

Шановні ветерани та члени Асоціації! Вітаємо усіх з Днем ветерана! Зі святом, яке встановлене Указом Президента України у 2004 році.
За підтримки та сприяння Управління державної охорони України 02 жовтня 2021 року відбулася зустріч поколінь, присвячена цій події.

[докладніше]

   

МИ ПАМ’ЯТАЄМО ВАС, ШАНОВНИЙ ОЛЕКСАНДРЕ СЕМЕНОВИЧУ…

Вже вісім років минуло з того часу як від нас у вічну пам’ять пішов шановний Олександр Семенович Бірсан.

[докладніше]

   

ВІТАЄМО ЮВІЛЯРІВ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Рада Асоціації та її керівні органи від щирого серця вітають з Днем народження ветеранів Управління Бабича Івана Лукича, Лебєдєва Леоніда Дмитровича та Смоляннікова Сергія Олексійовича.
Побажаємо ювілярам міцного здоров'я, успіхів у справах, гарного настрою та виконання всіх бажань!

[докладніше]

   

БІЛЬЯРДНИЙ ТУРНІР ПРОВЕДЕНО

29.08.2021 відбувся турнір з більярду серед ветеранів та співробітників УДО України, присвячений 30-річчю проголошення Незалежності України. У турнірі взяли участь 18 гравців.

[докладніше]

   


ВІТАЄМО!

26.08.2021 в Маріїнському палаці відбулося нагородження військовослужбовців, працівників та ветеранів Управління з нагоди 30-ї річниці Незалежності України.

[докладніше]

   


ЗІ СВЯТОМ, РІДНА КРАЇНО!


Сердечно вітаємо із Днем Незалежності України!
Нехай ювілей нашої країни духмяним серпневим запахом українського хлібу принесе у Ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

29.08.2021 відбудеться більярдний турнір, присвячений святкуванню 30-річчя Незалежності України. До участі в турнірі за особисту першість запрошуються ветерани та співробітники Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Рада Асоціації від щирого серця вітає Віце-президента, голову Ради Асоціації ветеранів державної охорони України Сергія Невінчаного з ювілеєм – 60-річчям від Дня народження!
Побажаємо ювілярові міцного здоров'я, натхнення в роботі, успіхів та гарного настрою!

   

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що 21.08.2021 в суботу в Палаці спорту відбудуться змагання з рукопашного бою серед команд силових структур на Кубок Президента України. Початок – о 10:00.
Бажаючих підтримати команду Управління прохання записатися для отримання квитків. Повідомити по тел. 067-916-16-00 або члена Ради, який робив оголошення.

   

З ЮВІЛЕЄМ ШАНОВНІ ПОБРАТИМИ!

07 серпня 2021р. на території Спортивно-стрілецького клубу «Булат» відбулися урочистості з нагоди 20-річчя утворення у структурі Управління державної охорони України підрозділу «Булат». На цей захід були запрошенні керівники та як діючі співробітники, так і ветерани Управління.

[докладніше]

   

ПОЇЗДКА ДО ЧЕРКАС

17 липня 2021 року відбулася одноденна поїздка за маршрутом Київ-Канів-Черкаси-Київ, яка була організована Асоціацією за сприяння і підтримки Управління державної охорони України та особисто начальника – генерала Рудя Сергія Леонідовича.

[докладніше]

   

ПРИСЯГА НА ВІРНІСТЬ ДЕРЖАВІ, НАРОДОВІ, ЗАКОНУ

9 липня 2021 року молодими співробітниками була прийнята військова присяга на вірність Україні. На прийняття присяги прибули чисельні родичі та близькі молодих захисників держави.

[докладніше]

   

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ

У зв'язку із значною заборгованістю по сплаті внесків членами Асоціації, надаємо до Вашої уваги інформацію щодо варіантів її погашення та сплати у майбутньому.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомляємо, що 17.07.2021 р. (субота) в м.Черкаси відбудеться відкриття 24 Чемпіонату України та 11 Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців. Приймаються заявки на відвідання цих заходів членами Асоціації та їх родин.

[докладніше]

   

ЗАСІДАННЯ РАДИ АСОЦІАЦІЇ

22 липня відбулося перше після виборчої Конференції засідання Ради. До її новообраного складу з привітанням звернулися Президент Асоціації Тимчук Петро Никифорович та начальник Управління Рудь Сергій Леонідович.

[докладніше]

   

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ !

З урахуванням політики проведення вакцинації від COVID-19 вивчається питання щодо її проведення серед ветеранів членів Асоціації. Бажаючим зробити щеплення прохання повідомити за тел. 067-916-16-00 до 10 червня 2021 р.

   

ІНФОРМАЦІЯ

22 травня відбулася чергова Конференція Асоціації, на якій були обрані Президент, Віце-президенти та новий склад Ради.

[докладніше]

   

ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ!

Рада повідомляє, що згідно з рішенням Ради чергову ХІІ виборчу Конференцію уповноважених представників-делегатів членів Асоціації заплановано провести 22 травня 2021 року (субота) о 10:30 в залі засідань ЦВК.

[докладніше]

   


ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!


Вітаємо Вас з першотравневими святами, Днем Пам'яті й примирення та Днем Перемоги! Хай ці дні принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Нехай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

[докладніше]

   


ХРИСТОС ВОСКРЕС!


Від щирого серця прийміть вітання зі святом світлого Воскресіння Христового! Зичимо Вам гарного настрою, відмінного здоров'я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

[докладніше]

   

«І ЗНОВ МИНУЛЕ ОЖИВА…»

Минулої п'ятниці, за наказом керівництва Управління державної охорони України було прибрано та доглянуто могилу, де поховано відомого українського поета Володимира Сосюру.

[докладніше]

   


ВІТАЄМО ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ!

Любі наші дружини, дочки, матері, тещі, подруги і усі представниці прекрасної статі! Вітаємо вас з днем 8 березня!

[докладніше]

   

ЗВІТ ПРО ПРОВЕДННЯ БІЛЬЯРДНОГО ТУРНІРУ

21.02.21 відбувся відкритий більярдний турнір з вільної піраміди між командами ветеранів органів забезпечення національної безпеки України. Турнір проходив в більярдному клубі "Авіатор".

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВОЇ ХІІ ВИБОРЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Рада повідомляє, що чергову ХІІ виборчу Конференцію уповноважених представників-делегатів членів Асоціації заплановано провести 22 березня 2021 року в приміщенні Інституту Управління державної охорони України за адресою: вул.П.Болбочана, 8.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

21.02.21 відбудеться відкритий більярдний турнір з вільної піраміди між командами ветеранів органів забезпечення національної безпеки України.

[докладніше]

   

РОБОТА ПО ПІДГОТОВЦІ ДО 30-РІЧЧЯ УПРАВЛІННЯ ТРИВАЄ

Відповідно до Наказу Начальника Управління державної охорони України, плану науково-практичної діяльності нашого Інституту та планів роботи Ради Асоціації, 9 лютого на базі Інституту відбулась робоча нарада щодо підготовки до 30-річного ювілею Управління.

[докладніше]

   


ЗІ СВЯТОМ, ВЕТЕРАНИ СЛУЖБИ!

Вітаємо Вас зі святом утворення Управління державної охорони України, якому виконується 29 років.

[докладніше]

   


З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

Від щирого серця, від нашої великої ветеранської родини, поздоровляємо усіх Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

[докладніше]

   


ДО УВАГИ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ!

31 грудня 2020 року спливає термін дії посвідчень членів Асоціації. Просимо для виготовлення посвідчень нового зразка здати дві фотокартки.

[докладніше]

   

ОГОЛОШЕННЯ

20.11.2020 року відбулось засідання Ради Асоціації, на якому, зокрема, розглянуто питання Порядку денного: «Про надання Віце-президенту Асоціації повноважень виконувати функції Президента Асоціації».

[докладніше]

   

НАЗУСТРІЧ ЮВІЛЕЮ

Наприкінці тижня відбулася розширена зустріч керівництва Управління та керівництва ветеранського руху Служби і Управління з приводу сумісної підготовки до 30-річного ювілею Управління.

[докладніше]

   

НАВІЧНО В НАШІЙ ПАМ'ЯТІ

8 листопада 2020 року на 74 році життя пішов у мир вічної пам'яті ВАКУЛЕНКО Василь Федорович - людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, генерал-майор у відставці, ветеран Управління державної охорони України.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.