Новини
 

РАДА АСОЦІАЦІЇ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ СЛУЖБИ

Відповідно до рішень Координаційної Ради усіма громадськими ветеранськими об’єднаннями військовослужбовців - пенсіонерів та членами їх родин відбулося пікетування Верховної Ради України з приводу перерахування пенсій тим, хто все своє життя віддав на захист Батьківщини.

[докладніше]

   

ГРОМАДСКЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ТА НАГОЛОШУЄ

Відповідно до планів роботи Правління Громадської Ради при Державній Службі з питань ветеранів (яка організаційно входить до складу Міністерства соціальної політики) 15 січня поточного року у Міському Палаці Ветеранів відбулося засідання Координаційної Ради з питань захисту прав військовослужбовців - пенсіонерів та членів їх родин.

[докладніше]

   

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА ОХОРОНЦІВ ДЕРЖАВИ

15 січня виповнюється 26 років з дня, коли Указом Президента України за № 40 було утворено Управління охорони вищих посадових осіб, згодом, в червні того ж року, перейменоване в сучасну назву.

[докладніше]

   

ЗВЕРНЕННЯ ДО ВЕТЕРАНІВ - ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Виносимо для вашого ознайомлення рішення Координаційного Комітету з захисту прав військовослужбовців-пенсіонерів та членів їх родин, а також план його дій щодо захисту наших прав. Просимо усіх ознайомитись та приймати участь у наших сумісних діях.

[докладніше]

   

З НОВИМ РОКОМ !!!

Шановні ветерани Служби і члени Ваших родин! Шановні співробітники Управління та Ваші рідні і близькі! Від щирого серця прийміть найкращі поздоровлення з Новим роком та Різдвом Христовим!

[докладніше]

   

ВІЙСЬКОВІ ВЕТЕРАНИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ

За ініціативою Координаційної Ради ветеранських громадських об’єднань 20 грудня 2017 року активами усіх військових ветеранських організацій було проведено загальне зібрання біля Верховної Ради України.

[докладніше]

   

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

14 грудня відповідно до рішень Ради Асоціації відбулися стрілецькі змагання серед ветеранів присвячені вшануванню пам’яті героїв, які були учасниками ліквідації наслідків жахливої аварії на Чорнобильської АЕС.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНИ ВІДСТОЮЮТЬ СВОЇ ПРАВА

За ініціативою організаційних структур ветеранського військового руху, силових структур та спецслужб, велика армія військових пенсіонерів зібралася 5 грудня 2017 року біля Верховної Ради України.

[докладніше]

   

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ВЕТЕРАНА РАЗОМ!

14 жовтня 2017 року на Спортивно-стрілецькому комплексі "Сапсан" відбулося потрійне свято – День захисника України, День ветерана Управління державної охорони України та захід "Зустріч поколінь".

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.