Новини
 

ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ НАШОЇ АСОЦІАЦІЇ:
РЕЗУЛЬТАТИ, ПІДСУМКИ ТА ВИСНОВКИ

Відповідно до планів роботи нашої Асоціації 18 квітня 2019 року у відомому усім ветеранам приміщенні актового залу на Банковій, 6-8 було проведено звітно-виборчу Конференцію.

[докладніше]

   

ПРОВЕДЕНО ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ

16 березня 2019 року в більярдному клубі "Брейкс-2" відбувся турнір з особистої першості серед ветеранів та співробітників Управління з більярду.

[докладніше]

   


Зі святом Вас, дорогі наші жінки, наші рідні, наші матері, дружини, сестри, доньки, наречені!

Бажаємо вам самого найкращого в житті, жіночого щастя та миру і злагоди в кожній родині.

[докладніше]

   

МИ ПАМ'ЯТАЄМО ВАШ ПОДВИГ

15 лютого 2019 року, відзначається 30-річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ ІНФОРМУЄ

Ветеранський рух військових пенсіонерів, силових структур і спецслужб і далі продовжує свою діяльність щодо надійного соціального забезпечення військових ветеранів та чіткого виконання умов пенсійного забезпечення.

[докладніше]

   

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ВЕТЕРАНІВ

Відповідно до планів діяльності Ради Асоціації та її керівних органів 6 лютого 2019 року відбулося чергове засідання нашого ветеранського штабу. У роботі прийняли участь члени Ради та керівники Асоціації.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ!

Шановні члени Асоціації! Звертаємось до вас з проханням щодо загашення існуючих боргів та сплати членських внесків за 2019 рік.

[докладніше]

   


ВІТАЄМО З РІЧНИЦЕЮ!

Рада Асоціації ветеранів державної охорони України та її керівні органи від щирого серця вітають усіх з річницею утворення Управління державної охорони України.

[докладніше]

   


ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!

Шановні ветерани Служби та Управління і члени ваших родин! Шановні співробітники та ваші рідні! Керівництво та Рада Асоціації вітають вас, ваших рідних, ваших близьких, ваших друзів та товаришів з наступаючими новорічними та різдвяними святами!

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ ЗАВЖДИ У СТРОЮ

20 грудня, відповідно до планів роботи нашої Асоціації та з урахуванням багаторічної традиції, а також напередодні новорічних свят та дня Управління, серед ветеранів нашої Служби – членів Асоціації, відбулися традиційні змагання з кульової стрільби.

[докладніше]

   

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

31 жовтня 2018 року за ініціативи Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Денисової Л.Л. був проведений "Круглий стіл", де були розглянуті проблемні питання пенсійного забезпечення.

[докладніше]

   

ЗІ СВЯТИМ ДНЕМ, ЗІ СВЯТОМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

День 14 жовтня визначається як велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці, а відповідно до Указу Президента України, цей день вже втричі визначається як День Захисника України на державному рівні.

[докладніше]

   

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО – ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПОКОЛІНЬ

6 жовтня на спортивно-стрілецькому центрі «Сапсан» для святкування Дня Ветерана зібралися ветерани Служби і Управління зі своїми родинами, Керівництво нашого Управління та діючі співробітники.

[докладніше]

   

МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ ПРОВЕДЕНО

25 та 26 серпня 2018 року відбудеться Міжнародний Турнір з більярду серед команд ветеранів силових структур, присвячений 27-ій річниці Незалежності України.

[докладніше]

   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.