Новини

01.02.2024

Дорогі ветерани державної охорони!
Шановні військовослужбовці Управління!

29 лютого 2024 року, за підтримки клубу «Дев'ятий шар», Асоціації ветеранів державної охорони України та Федерації більярдного спорту України, відбудеться благодійний турнір з більярду на підтримку ветеранів Управління, які на даний час проходять службу у Збройних силах України.

До участі запрошуються ветерани Управління та діючі військовослужбовці, вільні від несення служби. Просимо всіх активно підтримати анонсований захід.

Змагання розпочнуться о 10:00 в більярдному клубі Buffalo за адресою м. Київ, вул. Ревуцького, буд 46 (біля ст. метро Харківська [дивитись карту]). Чекаємо усіх, хто бажає потренуватися або поспілкуватися з друзями та колегами, на 9-ту годину ранку.

З питань проведення турніру та участі у ньому звертатись до Бережного Дмитра Григоровича за  електронною поштою: [email protected] та за тел. +38(067) 236-37-35.

Карта ПриватБанку для збору коштів на більярдному турнірі на підтримку співробітників та ветеранів УДО України, які зараз проходять службу в Збройних силах України:

4149 4993 8343 0962
Призначення платежу: Турнір на підтримку ЗС України

До підтримки зазначених вище військоволужбоців закликаємо приєднуватись всіх, незалежно від того, чи приймаєте Ви участь у турнірі чи ні.

 

Слава Україні!

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.