Новини

02.10.2023

ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ

30 вересня 2023 року Управлінням державної охорони України за ініціативи Асоціації ветеранів державної охорони України проведено заходи з вшанування пам'яті загиблих на війні росії проти України колишніх військовослужбовців відомства.

За самовіддане виконання військового обов'язку, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, рідним загиблих були вручені пам'ятні нагрудні знаки УДО України "За мужність".

"Колишніх військовослужбовців не буває. Ми пам'ятаємо всіх. Ми молимось за кожного. І намагаємось надати посильну допомогу кожному, хто її потребує. На жаль, наші герої вже не можуть отримати свої нагороди "За мужність", тому ми передаємо їх в руки їхнім мужнім дружинам, дітям і батькам" - зазначив президент Асоціації ветеранів державної охорони Петро Тимчук.

 
   
 
   
 

Разом з тим, на захід були запрошені ветерани Управління, яких було нагороджено відзнаками УДО України та Асоціації ветеранів за вагомий особистий внесок у справу розвитку ветеранського руху та з нагоди святкування Дня захисників та захисниць України.

Президент Асоціації та Рада Асоціації ветеранів висловлюють щиру подяку колишнім начальникам Управління та їх заступникам, зокрема Бережному Д.Г., Вішталу Л.І., Гелетею В.В., Доброчинському С.Б., Ключці П.І., Кулику С.Л., Мовчану Б.І., Худолею М.М., Шиянову М.І. за значну допомогу в організації та проведенні заходів з вшанування загиблих.

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!

Разом до Перемоги!

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.