Новини

05.05.2023

Вітаємо зі святом, шановні друзі та колеги!

Сьогодні, 5 травня 2023 року, виповнюється 14-а річниця від Дня утворення Національної федерації охоронців України. З цієї нагоди членів федерації привітав її Президент, генерал поліції третього рангу Сергій Будник.

В його привітанні, зокрема, говориться про таке:

Від імені керівництва та президії Національної федерації охоронців України вітаю членів федерації з 14-ю річницею від дня її створення.

У цей непростий час – час війни України проти російського агресора – бодігарди мужньо та сміливо пліч-о-пліч з побратимами Сил оборони і безпеки, правоохоронних органів, підрозділів територіальної оборони та у складі волонтерського руху захищають територіальну цілісність і суверенітет України.

Бажаю Перемоги, світлого неба, сил та наснаги при виконанні своїх обов’язків.
До скорішої зустрічі на черговому чемпіонаті.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!

Рада Асоціації ветеранів державної охорони України від імені усіх її членів приєднується до привітань Президента федерації та, зі свого боку, також поздоровляє тілоохоронців з річницею, оскільки саме звідти вийшли майстри спорту та чемпіони України, співробітники Управління та члени Асоціації, зокрема.

Багато хто з нині діючих співробітників відшліфували свою професійну майстерність саме завдяки співпраці з Національною федерацією охоронців України. А ветерани Управління стояли у витоків створення федерації. Серед них – Вакуленко В.Ф., Кучерявий Л.М., Тимчук П.Н., Калінін І.О., Заєць О.І., Шкребтій О.І., Клебан Е.С. та інші.

Також, начальник Управління генерал-майор Рудь С.Л. неодноразово приймав участь у змаганнях бодігардів, був суддею змагань та приймав безпосередню участь у становленні й розвитку федерації.

 

Зі святом Вас, шановні тілоохоронці України!

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.