Новини

15.02.2023

15 лютого, згідно з Указом Президента України від 11.02.2004 №180/2004, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який пов’язаний з річницею виведення радянських військ з Демократичної республіки Афганістан, що поклало кінець одній з найтрагічніших сторінок в історії людства.

Після Другої світової війни війська колишнього Радянського Союзу брали участь у багатьох локальних війнах і збройних конфліктах на територіях інших країн. Найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані. Ця війна вимагала великих матеріальних і людських жертв. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат, зокрема понад 4 тисячі українців загинули.

Свідками тих подій є і наші колеги, які проходили і на даний час ще проходять службу в нашій системі. Але в цей день приймають вітання й ті співробітники Управління,  які, виконуючи свої функціональні обов'язки, побували в «гарячих точках» на територіях Югославії, Іраку, Кавказу...

У непростих умовах сьогодення, зважаючи на правовий режим воєнного стану, який нині діє в Україні, з нагоди цієї дати урочистостей не проводилося. Рада Асоціації ветеранів разом з керівництвом Управління прийняли рішення про надання матеріальної допомоги тим «воїнам-афганцям», які її вкрай потребують.

Мабуть, на той час, не всі в нашому суспільстві розуміли що таке ВІЙНА. Це було далеко і не у нас. Тому потрібно все зробити, щоб те жахіття, яке діється на території нашої держави, якнайскоріше закінчилося повною нашою ПЕРЕМОГОЮ.

Віримо в це!
Бажаємо всім Вам і вашим родинам міцного здоров’я та світлих днів,
а Україні – миру, розвитку та процвітання.

Слава Україні!
Героям Слава!

На фото: учасники бойових дій вшанували пам'ять своїх побратимів.

 

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.