Новини

30.12.2022

ПІДСУМИКИ РОБОТИ АСОЦІАЦІЇ ЗА 2022 РІК

Шановні члени Асоціації та ветерани!

21 грудня 2022 року Рада ветеранів провела підсумкове засідання з питань своєї роботи у поточному році, після чого було затверджено план роботи Асоціації на наступний 2023 рік. Участь у нараді прийняв Начальник УДО України генерал-майор Рудь С.Л.

Відзначено, що планові заходи на 2022 рік виконанні повністю, за виключенням традиційної зустрічі поколінь (не реалізовано у зв'язку із воєнним станом).

Також було проведено річний фінансовий звіт. Доповідач - Голова ревізійної комісії Колодько В.П. Було звернено увагу на несвоєчасну сплату членських внесків. Лише завдяки залученням спонсорських коштів Асоціація мала можливість упродовж 2022 року надавати матеріальну допомогу ветеранам та співробітникам Управління.

Основна увага роботи Ради Асоціації акцентувалась на взаємодії з органами державних та недержавних структур з метою виконання наших статутних вимог із соціального захисту ветеранів. Ключовим питанням була і залишається тісна взаємодія з Управлінням відповідно до діючого Меморандуму.

Начальник УДО України проінформував про реальну діяльність і зміни в Управлінні, а також особливо підкреслив питання подальшої підтримки ветеранів (зокрема, для членів Асоціації на 2023 рік виділено 20 безкоштовних путівок до санаторіїв Трускавця та Одеси).

На закінчення були проведені учбово-тренувальні заняття з ветеранами, які приймають участь у ДФТГ.

Асоціація щиро дякує ветеранам, які допомагали справі ветеранського руху. Особлива подяка ветеранам та колишнім військовослужбовцям УДО України - захисникам Вітчизни. Нагадуємо, що за клопотанням Президента Асоціації та Голови Ради, з нагоди Дня Незалежності України, Дня ветерана та Дня захисника і захисниць Вітчизни, наказом Начальника Управління та за рішенням Ради ветеранів було відзначено 82 особи.

Користуючись нагодою, Рада Асоціації ветеранів державної охорони
щиро вітає усіх з Різдвом Хрестовим та Новим Роком!

Нехай Новий 2023 рік принесе усім нам довгоочікувану Перемогу та мирне небо!

Разом до перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!


Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.