Новини

05.10.2021

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ТА ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ!

Ще раз, користуючись нагодою, вітаємо усіх з Днем ветерана! Святом, яке встановлене Указом Президента України у 2004 році.

За підтримки та сприяння Управління державної охорони України 02 жовтня 2021 року відбулася зустріч поколінь, присвячена цій події.

Поряд із сивочолими, але бадьорими ветеранами, з радістю та гордістю за своїх батьків та дідусів святкували їх діти і онуки. Свято пройшло у теплій і дружній атмосфері. Ветерани поспілкувалися між собою, поділилися спогадами. З почуттям гордості обговорювали сьогоднішні досягнення УДО України, про що підкреслив Начальник Управління генерал-майор Сергій Рудь у своєму вітальному виступі. Також привітав ветеранів і присутніх президент Асоціації Петро Тимчук.

 
   
 
   
 

Спільно з Управлінням державної охорони України, Фондом соціального захисту ветеранів, співробітників Управління та членів їх сімей, Асоціацією ветеранів державної охорони України було нагороджено та надано матеріальну допомогу понад сорока ветеранам.

Підсумком святкування стали показові виступи співробітників Управління та вихованців спортивного клубу «Сокіл» м. Бровари.

За традицією, після офіційної частини учасники свята з насолодою скуштували солдатської каші з польової кухні.

Асоціація ветеранів щиро вдячна співробітникам та особисто Начальнику Управління державної охорони України за організацію, допомогу і участь у ветеранському заході.

 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.