Новини

26.07.2021

ПОЇЗДКА ДО ЧЕРКАС

17 липня 2021 року відбулася одноденна поїздка за маршрутом Київ-Канів-Черкаси-Київ, яка була організована Асоціацією за сприяння і підтримки Управління державної охорони України та особисто начальника – генерала Рудя Сергія Леонідовича.

Біля 40 чоловік прийняло участь у цій подорожі. Ветерани та діючі співробітники, члени їх родин побували в Каневі, вклонивши голову великому українському поету Т.Г.Шевченку. З задоволенням та цікавістю відвідали Музей, світлицю славетного «Кобзаря», помилувалися могутнім Дніпром та кручами, які так красиво оспівував Тарас Григорович.

 
     
 
     
 

Далі за маршрутом вирушили до Черкас, де в якості почесних гостей були присутні на відкритті Чемпіонатів світу та України з багатоборства тілоохоронців. З захопленням, почуттям гордості наша група прийняла участь у цих заходах. Ветерани, дивлячись на показові виступи співробітників Управління державної охорони України, ловили себе на думці, що ми були і є частиною структури, девіз якої – «Державі. Народові. Закону».

Президент Асоціації Тимчук П.Н. вручив представницям жіночої команди Управління подарунки з логотипом ветеранської організації.

 
     
 
     
 

До Києва всі учасники цієї поїздки поверталися в доброму настрої, з бажанням і в подальшому робити такі захоплюючі екскурсії по нашій Україні. Так багато ще місць, де хотілося б побувати, насолодитися красою та історією рідного краю.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.