Новини

06.07.2021

ШАНОВНІ ЧЛЕНИ АСОЦІАЦІЇ!

22 червня відбулося перше після виборчої Конференції засідання Ради. До її новообраного складу з привітанням звернулися Президент Асоціації Тимчук Петро Никифорович та начальник Управління Рудь Сергій Леонідович.

 

В своєму виступі Рудь С.Л. висловив подяку ветеранам за взаємодію, окреслив напрямки подальшої роботи на основі Меморандуму між Управлінням державної охорони України та Асоціацією. Змістовно розповів про здобутки та плани на майбутнє, про підготовку до святкування 30-ї річниці Незалежності нашої держави та утворення Управління.

Тимчук П.Н. від імені ветеранів подякував начальнику Управління за високу оцінку діяльності Асоціації та надання всебічної допомоги ветеранам.

Далі Президент Асоціації Тимчук П.Н. та Голова Ради Невінчаний С.М. проаналізували виконання Плану роботи Ради на 2021 рік, окреслили завдання на найближчий час та майбутнє. Зокрема, розвиток Асоціації, зміцнення матеріальної бази, участь в організації та проведенні спільних з Управлінням заходів, створення нових секцій по "інтересах" тощо. Був розглянутий та прийнятий Розподіл обов’язків між членами Ради, кожний закріплений за конкретним напрямком роботи.

Всі присутні жваво приймали участь в обговоренні питань Порядку денного.

 
   
 
   
 

Новообраному складу Ради Асоціації вручені Посвідчення нового зразка.

 
   
 

Засідання Ради не обмежилось вирішенням робочих питань – присутні з цікавістю ознайомились з виставкою ретро-значків (Невінчаний С.М.) та нумізматичною колекцією, присвяченою світлій пам’яті колишнього Президента Асоціації Вакуленка Василя Федоровича.

 
   
 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.