Новини

25.05.2021

Інформація
щодо проведення Конференції

22 травня відбулася ХІІ виборча Конференція нашої ветеранської організації (через пандемію ми змушені були її відтерміновувати тричі). На жаль, через карантинні обмеження не змогли зібрати членів Асоціації у повному складі, Конференція проведена у формі виборних делегатів.

З привітальним словом до учасників зібрання звернувся начальник Управління Рудь Сергій Леонідович. Він докладно проінформував присутніх про сучасне життя Управління, зупинився на досягненнях, звернув увагу на існуючих проблемах, поділився планами на майбутнє. Подякував ветеранам за плідну співпрацю.

Далі делегати були детально ознайомлені з діяльністю Асоціації між Конференціями: здобутками, якими можна пишатися, та питаннями, які потрібно опрацьовувати, перспективами вдосконалення роботи.

Щодо фінансової складової заслухали Звіт Ревізійної комісії.

У своїх виступах делегати поділилися думками, висловилися щодо діяльності Асоціації та Ради, роботу яких визнали позитивною. Затвердили Звіт Ревізійної комісії.

Також розглянуті нагальні питання, що були винесені на Порядок денний Конференції. Обрані Президент (Тимчук Петро Никифорович) та Віце-президенти (Невінчаний Сергій Миколайович, Худолей Микола Миколайович), новий склад Ради та Ревізійної комісії. Затверджені зміни до Статуту, зокрема, щодо юридичної адреси організації, періодичності скликання Конференцій, виправлені неузгодженості попередньої редакції (після перереєстрації нова редакція Статуту буде розміщена на нашому сайті).

Завершилася Конференція приємною дією. Ветеранам вручені відзнаки «Почесний ветеран», багато учасників зібрання отримали сувеніри з логотипом Асоціації, інші подарунки.

Загалом, Конференція пройшла в діловій, невимушеній обстановці, з дотриманням усіх умов карантину. Зібрання довело, що це не тільки вирішення суто питань Порядку денного, а й обмін думками, спогади, тепле спілкування.

Наприкінці було зроблено загальне фото учасників зборів

 

На своєму першому засіданні щойно обраний склад Ради Асоціації одноголосно обрав Головою Ради Невінчаного Сергія Миколайовича.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.