Новини

13.11.2020

НАЗУСТРІЧ ЮВІЛЕЮ

Наприкінці тижня у Начальника Управління генерал-майора Рудя Сергія Леонідовича відбулася розширена зустріч керівництва Управління та керівництва ветеранського руху Служби і Управління з приводу сумісної підготовки до 30-річного ювілею Управління.

 

Під  час зустрічі були підняті питання щодо підготовки до святкування 30-річниці нашого Управління, а саме:

  1. Напрацювання нових матеріалів з історії органів державної охорони України;
  2. Оформлення Музею (Військово-історичного центру Управління) у більш привабливому місці;
  3. Створення редакційної колегії з підготовки науково-практичного видання до ювілею Управління;
  4. Вшанування пам’яті осіб, що підлягали державній охороні у різні часи нашій історії та вшанування пам’яті тих, хто був у перших рядках історії створення органів державної охорони України (як історичні персоналії – такі, як відомий поет та письменник Сосюра, так і на прикладі діяльності органів державної охорони часів УНР, Гетьманату та Директорії у Києві, Сарнах, Фастові, Харкові, Кам’янець-Подільському, Бердичеві, Житомирі, Одесі);
  5. Закріплення відповідних служб Управління (за погодженням із родичами, Головним Управлінням ритуальних послуг Київської МДА і Національною спілкою журналістів України та Національною спілкою письменників України) за місцем поховання відомих діячів України, пов’язаних з діяльністю органів державної охорони України.
 

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.