Новини

13.10.2020

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

Відповідно до плану роботи Ради Асоціації та на підставі наказу начальника Управління державної охорони України про святкування Дня Ветерана, 9 жовтня на базі нашого Інституту за підтримки керівництва Управління, Інституту та Ради Асоціації, відбулось щорічне ветеранське свято.

Зазначимо одразу, що у зв’язку із складною карантинною ситуацією ветеранське свято відбулося з виконанням усіх заходів безпеки (соціальна відстань, обмежена кількість присутніх, обов’язкове носіння захисних масок, використання антисептичних засобів тощо).

 
 
Ветерани чітко виконували заходи особистої безпеки під час Дня Ветерана 

З урахуванням усіх цих вимог і було прийнято рішення – все ж таки провести День Ветерана і привітати найбільш активних наших членів Асоціації. Хоча, нагадаємо, що членами Ради Асоціації попередньо було проведено опитування членів ветеранського руху (методом телефонної розмови) про бажання проведення зібрання на базі стрілецького центру. Більшість опитуваних з порозумінням віднеслося до ситуації в країні, дали свої пропозиції щодо не проведення під час карантину ветеранських зустрічей у великому масштабі (у тому числі з присутністю дітей та онуків).

Перед початком офіційних заходів з інформацією про діяльність Асоціації до ветеранів звернулися Президент Асоціації Вакуленко Василь Федорович та Віце-президент Тимчук Петро Никифорович.

У своїх виступах вони зазначали, що, незважаючи на складну епідеміологічну обстановку, ветеранський рух не припиняв своєї діяльності. Проводилися засідання Ради та Оргкомітетів; проводилися зустрічі з молодими співробітниками у Центрі військово-патріотичного виховання (Музеї) та ветеранами-учасниками бойових дій; члени Ради приймали участь у заходах з прийняття військової присяги; вшанувалася пам’ять тих, хто навічно залишився у нашій пам’яті; надавалася допомога тим, хто її потребує. Також присутні були поінформовані щодо стану збору членських внесків та їх використання, доведені інші дії та плани Ради Асоціації.

Президент Асоціації довів ветеранам про спортивну складову діяльності Асоціації. Зокрема, про підготовку і проведення ХХІІІ Чемпіонату України з багатоборства тілоохоронців. Розповів про заходи, які організовувалися і проводилися більярдним Клубом «Дев’ятий шар».

Таким чином, у доповідях керівника Асоціації Вакуленка В.Ф. та Віце-президента Тимчука П.Н. був зроблений повний аналіз роботи більше ніж за рік. А враховуючи присутність ветеранів майже з усіх підрозділів, треба зазначити, що це була своєрідна звітність керівництва про діяльність нашої Асоціації в цілому.

З привітанням до ветеранів звернувся начальник Управління державної охорони України генерал Рудь Сергій Леонідович. Він повідомив ветеранів про діяльність Управління за рік (період з жовтня 2019-го по жовтень цього року), розповів про здобутки і плани Управління та напрямки взаємодії з ветеранським рухом на майбутнє. Відповів на численні запитання ветеранів, зокрема, про пенсійне та медичне забезпечення.

 

Після закінчення привітань та виступів була проведена приємна процедура – вручення відомчих нагород Управління, нагород від Асоціації та цінних подарунків, про що свідчить наступна «фотосесія».

 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   

По завершенню заходу на добру пам'ять зроблено фото всіх учасників зібрання.

 

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.