Новини

20.01.2020

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО

Вже 28-му річницю відзначає наше Управління з Дня свого утворення вже у далекому 1992-му році. І весь цей час це свято не тільки для діючих співробітників та членів їх сімей, а також для ветеранів Служби та Управління. Бо саме ветерани утворювали традиції Служби і стояли у перших рядах засновників нашого підрозділу, який відомий на тільки на Рідній Батьківщині, а й далеко за її межами.

В цей день діючих співробітників та ветеранів привітало Керівництво Держави, а також співробітники і ветерани були нагороджені високими нагородами Керівництвом Верховної ради України. А, взагалі за період з квітня 2016-го по квітень 2019-го за поданнями Ради Асоціації та Керівних органів Асоціації та з ініціативи Управління державної охорони України наказами начальника УДО України заохочено відомчими та пам'ятними відзнаками, нагородною зброєю, Грамотами та Подяками 178 ветеранів. Загалом же, за час існування Асоціації відзначено 264 ветеранів.

І цей факт, ця статистика свідчить про те, що Рада Асоціації та її Керівні Органи піклуються про кожного ветерана Служби та Управління, які зробили свій вагомий внесок у ветеранське життя нашого підрозділу.

 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.