Новини

21.10.2019

ЗУСТРІЧІ ПОКОЛІНЬ СТАЛИ ДОБРОЮ ТРАДИЦІЄЮ
НАШОГО ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ

Відповідно до планів роботи нашої Асоціації 19 жовтня відбувся черговий День Ветерана. А, стосовно останньої події День Ветерана мав ювілейне значення. Двадцять років тому за наказом Начальника Управління Юрія Миколайовича Таберка було запроваджено ветеранське свято – День Ветерана. І, саме тому, теплий суботній день жовтня, став приємним для чисельного десанту ветеранів Служби і Управління та членів їх родин, які вже за доброю традицією зібралися на стрілецькому комплексі «Купол» (колишній «Сапсан»).

А ветеранське свято, як завжди, починається з реєстрації учасників та сплати членських внесків, які є основою нашої фінансової діяльності та матеріальної допомоги ветеранам.

 
   
 
 
Учасники ветеранського зібрання були різного віку,
а самим «головним» був онук члена Ради Асоціації Володимира Надточія

А поки ветерани зустрічалися та згадували свої молоді роки та попередню службу – діти та внуки зайняли місця на стрілецьких полігонах

 
   
 

Дітям було цікаво не тільки оволодіти усіма видами стрілецької зброї, а також ознайомитися з новинками зброї та знаряддя, які стоять на озброєнні Управління.

 

І вже після виконання стрілецьких вправ (а ветерани також приймали участь в стрільбах і показали клас) почалася офіційна частина, яку відкрив новопризначений Начальник Управління Рудь Сергій Леонідович, якого з високою посадою тепло привітали всі присутні ветерани та члени їх родин.

 
   
 
 
Привітання ветеранів від Начальника Управління

Згідно з Наказом Начальника Управління чисельна група ветеранів була заохочена відомчими нагородами та відзнаками, а також грошовими преміями.

 
   
 
   
 
   
 
   
 

З промовою та поздоровленнями ветеранів та членів їх родин виступив Президент Асоціації Вакуленко Василь Федорович, а після, також вручив нагороди Асоціації та конверти з матеріальною допомогою.

 
   
 
 
 

Також приємно було поздоровити родину ветеранів Іващенків, які в ці дні відсвяткували 50-річний ювілей сімейного щастя!

А головні призи та подарунки отримала наша підростаюча зміна, яка прийде з часом на наші місця.

 
   
 
   
 
 
Батьки переможця пишаються стрілецькими успіхами сина,
який зможе з часом піти шляхами батька

Ось так чудово і тепло пройшла наша чергова і вже традиційна «Зустріч поколінь».

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.