Новини

03.09.2019

ДО УВАГИ ВЕТЕРАНІВ

Шановні ветерани Служби та Управління!

Рада Асоціації та її Керівні органи запрошують ветеранів разом з родинами, з дітьми та онуками 7 вересня 2019 року о 15-00 прийти до Арки Дружби Народів (біля Національної Філармонії, орієнтир – Європейська площа). Саме у цей день та в цю годину за безпосередньої участі Керівництва Управління та Асоціації розпочнеться проведення світової першості серед тілоохоронців.

Участь у змаганнях приймуть як команди іноземних держав, так і вітчизняні команди, в тому числі й команда Управління державної охорони України.

Цікавим для усіх глядачів буде стартовий етап початку змагань, серед якого: показові виступи вітчизняних бодигардів; елементи стрілецької підготовки; демонстрування останніх досягнень наших співробітників, а також багато інших видів показового багатоборства.

І, саме тому, з урахуванням вже перевіреного досвіду, Рада Асоціації, оргкомітет світового чемпіонату запрошує ветеранів Служби та Управління разом з родинами не тільки стати глядачами світової першості, а й зустрітися зі своїми товаришами, зі своєю молодістю.

Запрошуємо усіх прийти 7 вересня 2019 року
о 15-00 до Арки Дружби Народів.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.