Новини

22.04.2019

ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ НАШОЇ АСОЦІАЦІЇ:
РЕЗУЛЬТАТИ, ПІДСУМКИ ТА ВИСНОВКИ

Відповідно до планів роботи нашої Асоціації на 18 квітня 2019 року було призначено (за рішенням Ради Асоціації) звітно-виборчу Конференцію. Її було проведено у відомому усім ветеранам приміщенні актового залу на Банковій, 6-8.

Перед початком зборів відбулася реєстрація делегатів та учасників Конференції, а також було проведено прийом членських внесків і видача посвідчень Асоціації.

 
 
Реєстрацію делегатів та прийом членських внесків проводять члени Ради

Головуючим Конференції було обрано Тарануху, секретарем Литвинова. У Президію ветеранських зборів було обрано Президента Асоціації Вакуленка, віце-президента Тимчука та Начальника Інституту Управління Литвиненка.

Головуючий доповів, що на звітно-виборчу Конференцію прибуло 52 делегата з відповідними мандатами від своїх підрозділів та 90 учасників нашого зібрання. Про що доповіли члени лічильної комісії.

По першому питанню порядку денного Конференції щодо затвердження попередніх рішень Ради Асоціації, про прийом нових членів та виключення деяких, виступив віце-президент Тимчук. Рішення Ради було затверджено усіма учасниками Конференції одноголосно.

По другому питанню з доповіддю про діяльність Асоціації у період між Конференціями виступив Президент Асоціації Вакуленко. Немає сенсу надавати тези доповіді, оскільки уся діяльність Ради та Асоціації у цілому  викладена на сторінках нашого сайту.

 
 
Василь Федорович Вакуленко доповідає делегатам та учасникам Конференції
про діяльність нашого ветеранського об'єднання

З інформацією про звіт Ревізійної Комісію виступив її Голова Колодько. У звіті було зазначено, що всі кошти використовувалися чітко за вимогами законодавства, вся фінансова діяльність було прозорою. А допомога надавалася майже постійно. Разом з тим, була вісвітлена проблема у своєчасній сплаті членських внесків.

За результатами обох доповідей було прийняте рішення про їх затвердження.

Під час обговорення доповідей (особливо звіту Президента Асоціації) виступили члени нашого ветеранського об’єднання – Русакович, Надточій, Смолянніков, Денісов, Харітончук, Литвиненко, Косар, які дали позитивну оцінку діяльності усієї Асоціації та її керівним органам – Президенту, Голові Ради та Раді Асоціації. Разом з тим Русаковичем та Косарем були зроблені критичні зауваження щодо більшої активності ветеранського руху у створенні охоронних структур для ветеранського руху та надання можливості покращення свого фінансового стану. Також було запропоновано зробити деякі зміни в керівних органах Асоціації.

Усі виступаючі дали єдину оцінку діяльності Асоціації та її керівним органам – задовільно, що і було затверджено учасниками зборів одноголосно.

 

Під час виступу Президента Асоціації було нагадано, що відповідна кількість наших ветеранів покинула нас, але назавжди залишилися у нашій пам'яті і учасники зборів пом'янули усіх хвилиною мовчання.

 
 
Хвилина мовчання в пам'ять про тих хто пішов від нас назавжди…

Була під час обговорення основних питань одна цікава подія – Президент Асоціації наголосив, що одному з наших членів (ми навмисно не вказуємо його прізвище) необхідна допомога у зв’язку з тим, що з причин недбайливих сусідів його родина залишилася без житла. І хоча Рада і надала невелику матеріальну допомогу, необхідно і далі допомогти нашому побратиму. За ініціативою Вакуленка була проведена акція «шапка по кругу» під час якої усі учасники надали прямо у залі допомогу у декілька тисяч гривень (вказувати реальну суму ми вважаємо некоректно, але вона дійсно немаленька).

 
 
 
 
 
За рішенням Ради секретар Литвинов та член Ревізійної комісії Швець
передадуть цю суму родині нашого постраждалого побратима.
 
 
Цікавим був виступ Денісова який розповів як ветерани силових структур і нашого Управління
проводять роботу із захисту своїх соціальних прав і свобод
(про що також розповідається на сторінках нашого сайту).

Наприкінці Конференції була проведена приємна подія – ветеранам були вручені нагороди від Управління, Асоціації та пам’ятні адреси ювілярам.

 
 
 
 

Відповідно до Статуту Асоціації, на затвердження Конференції було винесено питання обрання Керівників Асоціації та членів Ради Асоціації. Попередньо, відповідно до вимог Статуту нашого ветеранського об’єднання, на засіданні Ради були обговорені кандидатури нового складу, затверджені та винесені на затвердження учасниками та делегатами Конференції.

Одноголосно Президентом Асоціації було обрано Вакуленка Василя Федоровича, віце-президентами Тимчука Петра Никифоровича та Худолея Миколу Миколайовича.

Членами Ради було обрано Бережного Дмитра Григоровича, Гача Миколу Миколайовича, Зайця Олега Івановича, Ільїна Михайла Олександровича, Кучерявого Леоніда Миколайовича, Литвинова Леоніда Володимировича, Ляшенка Валерія Миколайовича, Матюха Івана Степановича, Надточія Володимира Дмитровича, Невінчаного Сергія Миколайовича, Пуху В’ячеслава Івановича, Рудя Сергія Леонідовича, Смоляннікова Сергія Олексійовича, Тарануху Миколу Івановича.

Членами Ревізійної комісії було обрано Гараніна Олександра Миколайовича, Колодька Володимира Павловича, Швеця Петра Івановича.

Новообраний Президент Асоціації подякував усім присутнім, а також усім члена Асоціації, яких сьогодні вже понад півтисячі, за таку важку громадську діяльність і активність більшості членів ветеранського руху.

По завершені Конференції члени новообраної Ради обрали своїм Головою Худолея Миколу Миколайовича.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.