Новини

07.02.2019

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ВЕТЕРАНІВ

Відповідно до планів діяльності Ради Асоціації та її керівних органів 6 лютого відбулося чергове засідання нашого ветеранського штабу. У роботі прийняли участь члени Ради та керівники Асоціації: Вакуленко, Худолей, Кучерявий, Гач, Тимчук, Тарануха, Заєць, Ляшенко, Рудь, Литвинов, Невінчаний, Надточий, Пуха, Смолянніков та запрошені Ключка і Рухницький.

 
 
Робочий момент засідання

Під час розгляду порядку денного засідання були винесені питання:

  1. Щодо затвердження (остаточного, узгодженого та розширеного) плану діяльності Асоціації на 2019 рік (попередній план вже було затверджено ще у грудні минулого року).
  2. Про підготовку до проведення 11-ї звітно-виборчої Конференції.
  3. Щодо стану сплати членських внесків.
  4. Про виділення матеріальної допомоги членам Асоціації.
  5. Про поздоровлення жінок зі святом 8 Березня.
  6. Різне.

Під час розгляду першого питання, яке доповів Худолей, було прийняте рішення щодо затвердження остаточного варіанту плану діяльності на поточний рік з урахуванням доповнень та пропозицій.

 
 
План діяльності нашого штабу на поточний рік затверджено одноголосно

По другому питанню, яке доповів Вакуленко, було прийняте попереднє рішення щодо проведення звітно-виборчої конференції Асоціації 18 квітня (зазначена інформація може бути змінена, тому прохання – слідкувати за інформацією на сторінках сайту). Членам Ради була поставлена задача провести відповідні оголошення та обрання делегатів серед закріплених ветеранських структурних підрозділів.

Стосовно стану сплати внесків секретар Ради Асоціації Литвинов повідомив, що, нажаль, стан сплати внесків потребує більшої активності і Рада нагадує, що внески наших членів – це головна стаття нашого невеличкого ветеранського бюджету.

Було прийняте рішення щодо матеріальної допомоги окремим нашим членам. Також було прийняте рішення щодо поздоровлення жінок, членів нашої Асоціації, та жінок Управління, які активно допомагають у нашій добровільній громадській роботі.

Стосовно питання «Різне» с першою доповіддю виступив член Ради Надточий, якій розповів, що під час змагання з рибної ловлі «Сім піскарів» серед команд силових структур наші ветерани зайняли перше місце. І передав до штабу переможний кубок змагань, який так і називається «Сім піскарів».

 
 
Наші ветерани усюди завжди переможці!

По другому питанню розділу «Різне» виступив Президент Асоціації Вакуленко, який зазначив, що активний член нашої Асоціації Микола Рухницький відзначив свій справжній чоловічий ювілей – 70 років. І досить у доброму стані, такий ж активний, як і під час служби. У зв’язку з ювілеєм Керівництвом Управління та керівними органами Ради він нагороджений відомчою нагородою Управління, пам’ятним адресом та подякою.

 
 
Зі святом, шановний наш друже!

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.