Новини

21.12.2018

ВЕТЕРАНСЬКИЙ РУХ ЗАВЖДИ У СТРОЮ

20 грудня, відповідно до планів роботи нашої Асоціації та з урахуванням багаторічної традиції, напередодні новорічних свят та дня Управління, серед ветеранів нашої Служби – членів Асоціації, відбулися традиційні змагання з кульової стрільби.

 

І, як завжди, до цих перегонів готувалися не лише ветерани, а й керівництво Управління та нашого Інституту.

Відкрили змагання заступник Начальника Управління генерал-майор Іванчук О.М., керівники Інституту та кафедр службової та професійної підготовки. А головним суддею, як завжди, був генерал-майор у відставці Кучерявий Л.М.

Перед початком змагань Президент Асоціації (і співголова оргкомітету з підготовки та проведення турніру) генерал-майор в відставці Вакуленко В.Ф. оголосив принцип участі змагань і головну мету – щоб ветерани завжди були у строю і були готові встати в загальний стрій захисників держави.

І ветерани показали, що і руки твердо тримають зброю, і очі дивляться куди треба, і настрій бойовий.

А результати змагань  кажуть самі за себе. Чемпіоном 2018-го з кульової стрільби став Петро Швець. Друге місце посів теж Петро, тільки Тимчук. А третє заслужено отримав Володимир Колодько.

 
   
 

Вітаємо з перемогою наших ветеранів і вітаємо усіх членів нашої Асоціації та членів родин зі святом ветеранського руху і святом ветеранського духу.

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.