Новини

12.10.2018

ВЕТЕРАНСЬКЕ СВЯТО – ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ ПОКОЛІНЬ

За вже затвердженою та перевіреною часом традицією у першу суботу жовтня відбулося свято для тих, хто багато років разом зі своїми родинами віддав службі у нашому славетному підрозділі – а саме День Ветерана Управління.

Саме у сонячний день – суботу 6 жовтня на спортивно-стрілецькому центрі «Сапсан» зібралися ветерани Служби і Управління зі своїми родинами, керівництво нашого Управління та діючі співробітники, які забезпечили наше свято (за що їм від всієї Асоціації великі подяка та вдячність).

 

Присутніх ветеранів, а також членів їх родин привітав зі святом Начальник Управління генерал-полковник Гелетей Валерій Вікторович, який зазначив великий вклад усього ветеранського корпусу Управління в справах військово-патріотичного виховання сучасних захисників державної влади України. Зокрема, він повідомив, що жоден офіційний захід (крім питань виконання безпосередніх обов’язків співробітниками Управління) не проходить без участі членів Асоціації, а особливо членів Ради Асоціації та її Керівництва.

 
   
 
 
З великою повагою слухали доповідь Керівника Управління ветерани
 
 
Підтвердженням уваги Керівництва були відомчі нагороди, які з рук генерала отримали ветерани.
 
 
«Оце ветеран з 70-річним досвідом життя – як пожав руку, так і зрозуміло, що
не старіють ні душею, ні тілом ветерани» - зазначив Валерій Вікторович
.
 

З неменшою увагою була вислухана доповідь Президента Асоціації генерала Вакуленка Василя Федоровича, який розповів про останні події та досягнення нашого ветеранського корпусу та висловив велику подяку Керівництву та усьому складу Управління за допомогу ветеранам й повагу до тих, хто стояв у джерел створення сучасного Управління.

А ще зазначив Василь Федорович, що з кожним ветеранським святом разом з батьками та дідусями все більше приходить дітей та онуків, для яких це також велике свято.

 

І спеціально для них були підготовлені стрілецькі місця, на яких майбутні захисники держави відточували свою майстерність, як колись їх батьки та дідусі.

 
 
 
 
 
 
 
 
Та й самим ветеранам було що показати на стрілецькому майстер-класі…

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.