Новини

25.06.2018

ТУРНІР З РИБНОЇ ЛОВЛІ

Незважаючи на реалії сьогодення, розширюються та множаться зв'язки зі спорідненими ветеранськими організаціями, види заходів, в яких беруть участь члени нашої Асоціації. На останній Конференції від делегатів зібрання надходили пропозиції відновити досвід проведення змагань із рибної ловлі

І ось, йдучи назустріч їх побажанням, 21 червня 2018 року на базі водоймища лиманного господарства «Нептун» пройшов такий турнір на Кубок "Семь пескарей ", що був організований Асоціацією ветеранів СБУ "Семёрка".

 

У змаганнях прийняли участь і три команди від нашої Асоціації ветеранів державної охорони України. Незважаючи на несприятливі погодні умови для гарного кльову, ніхто не залишився без вилову.

 

Та змагання є змагання. Серед 15 команд за підсумками зважування вилову, а  загальна вага якого становить 8,42 кг, перше місце та красень-Кубок виборола команда Асоціації ветеранів державної охорони (капітан команди Надточій В.Д.). Крім Кубку, членам команди вручені фідери фірми-спонсора турніру "Zemex".

 

Однак, якщо добре поміркувати, значна здобич – це і не головне. Набагато важливіше – отриманий чудовий настрій, невимушене спілкування з друзями, залучення до здорового способу життя. Адже, часом, нам так не вистачає позитивних емоцій. Так давайте цінувати і насолоджуватися кожною хвилиною відрахованого нам життя!

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.