Новини

04.06.2018

В БОРОТЬБІ ЗА ГОЛОВНИЙ КУБОК ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Як вже було анонсовано раніше, 1 червня відбувся турнір з рукопашного бою на Кубок Президента України. Участь у цих всеукраїнських змаганнях приймали майже усі представники національних силових, правоохоронних органів та спецслужб. За традицією, організатором та головним координатором проведення змагань є наше Управління.

 

З кожним роком зростає зацікавленість представників захисників нашої Вітчизни в участі у зазначеному Турнірі. В цей раз змагання проходили на головній спортивній арені нашої столиці – у міському Палаці Спорту за участю керівників усіх силових структур та спецслужб. І нам, ветеранам Служби і Управління було приємно, що одним із організаторів Турніру була і наша Асоціація ветеранів державної охорони України та бачити наш банер серед символів усіх представлених структур.

Як приємно було бачити, що серед молоді, яка сьогодні виконує завдання по захисту нашої України, на трибунах було багато як ветеранів Служби і Управління, так і членів Ради Асоціації.

 
 
Команда спортсменів УДО України перед банером нашої ветеранської організації
 
   
 
   
 
 
Майже усі сектори Палацу Спорту були заповнені, як військовослужбовцями,
членами їх родин, так і ветеранами нашої Служби і Управління.
 
   
 
 
А представники нашої збірної з рукопашного бою були, як завжди, непереможні

Більше інформації з результатами Турніру та участі збірних команд можна отримати з офіційного сайту Управління державної охорони України.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.