Новини

05.05.2018

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!
ШАНОВНІ РОДИНИ ТИХ, ХТО ЗАХИСТИВ НАШУ ВІТЧИЗНУ!
ШАНОВНІ СУЧАСНІ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ!


Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року. Але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. 9 травня Україна святкує 73-ю річницю з Дня Перемоги. Ми висловлюємо Вам щиру вдячність за героїчні справи, за Вашу мужність, за витримку, яку Ви проявили у тяжкі роки війни, захищаючи Батьківщину і світ від фашизму. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Ми у вічному боргу перед Вами за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю. Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь Великої Війни, бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя.

Згадка про Велику Війну об’єднує всіх нас – тих, хто воював на фронтах і працював у тилу, тих, хто втратив у боях своїх близьких, і тих, хто знає про війну лише з підручників історії. Пам’ять дає нам змогу відчути величезну відповідальність за нашу країну, вдячність за спокій і мир сьогодення.

Особливо хочемо подякувати Вам, ветерани Великої Війни, за стійкість і мужність. Пройшовши крізь спалахи вогняних років, Ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Низький уклін Вам за подвиги в роки війни, пам’ять про них назавжди залишиться в серцях багатьох поколінь.

Хай же в День Великої Перемоги, дорогі ветерани, Ваші серця будуть зігріті словами подяки за виявлені стійкість духу, терпіння, самовідданість. Нехай ніколи не закриють мирне небо хмари війни. Добра Вам, міцного здоров’я, бадьорості і довгих-довгих років життя.

Прийміть наші щирі вітання зі світлим і радісним святом — Днем Перемоги! Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Напередодні цього світлого дня бажаємо Вам, дорогі наші ветерани, великого щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

 

 

З повагою,
Рада Асоціації та її Керівники.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.