Новини

28.03.2018

Шановні члени Асоціації ветеранів державної охорони України!

Рада повідомляє, що Х Конференція членів Асоціації відбудеться 19 квітня 2018 року в Київському міському Палаці ветеранів праці (вулиця Бастіонна, 11 біля ботанічного саду на Печерську) і пропонує план її проведення:

  • 14-00 – 14-45 – збір учасників КОНФЕРЕНЦІЇ (членів Асоціації та запрошених) за адресою вулиця Бастіонна, 11, зал на ІІІ поверсі;
  • 14-00 – 14-50 – реєстрація учасників Конференції та осіб, які мають намір вступити до членів Асоціації, а також сплата членських внесків, отримання Посвідчень;
  • 15-00 – 16-50 – розгляд Порядку денного Х Конференції;
  • 17-00 – 18-00 – фуршет (чай, кава)

Звертаємо Вашу увагу на те, що у плані можливі деякі зміни, але несуттєві.

ПРИМІТКА:
Якщо хтось з ветеранів не зможе взяти участь у Конференції, прохання повідомити про це члена Ради, який проводить оповіщення, а також – кому він (за згодою) може делегувати свій голос.
Можливо (за бажанням) взяти з собою продовольчий набір із відповідними «доповненнями», але в зрозумілих об’ємах.

Порядок денний Х-ої Конференції
(затверджено рішенням Ради Асоціації, протокол № 76 від 07.02.18 р.
)

  1. Про затвердження рішень Ради про членство в Асоціації осіб, прийнятих та виключених Радою між Конференціями. Розгляд поданих заяв щодо  членства в Асоціації.
  2. Доповідь про діяльність Асоціації за звітний період (доповідач – Голова Ради, віце-президент Асоціації Худолей М.М.).
  3. Звіт Ревізійної комісії (доповідач – Голова Ревізійної комісії Колодько В.П).
  4. Про затвердження відповідальних від Ради Асоціації по підрозділах, в яких служили або служать члени Асоціації (доповідач – Голова Ради, віце-президент Асоціації Худолей М.М.).
  5. Різне.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.