Новини

23.03.2018

НАЗУСТРІЧ ЧЕРГОВІЙ ЮВІЛЕЙНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації та її Керівних органів, напередодні ювілейної Х-ї звітно-виборчої Конференції, Рада Асоціації разом з членами Ревізійної комісії зібралася для остаточного вирішення питань, які будуть винесені на Конференцію.

Під час засідання Ради, яке відбулося 22 березня, були присутні Президент Асоціації Вакуленко В.Ф. та Голова Ради Асоціації Худолей М.М. У поточній роботі прийняли участь члени Ради та Ревізійної комісії: Тимчук, Тарануха, Колодько, Швець, Пуха, Ключка, Невінчаний, Литвинов, Кучерявий, Ляшенко, Смолянніков.

 

Головним питанням, яке обговорювалося, було затвердження дати та місця проведення Х-ї ювілейної Конференції Асоціації. Було вирішено, що вона відбудеться 19 квітня 2018 року о 14-00 в приміщенні Київського міського Палацу Ветеранів за адресою: вулиця Бастіонна, 11.

Саме тому, Рада Асоціації запрошує всіх наших ветеранів, членів нашого об’єднання, прийняти участь у роботі ювілейної Конференції.

Під час розгляду порядку денного були обговорені питання щодо прийому до складу нашої ветеранської родини та виключення тих, хто не бажає бути в наших лавах.

Були затверджені тези доповіді на Конференцію, які членами Ради були прийняті одноголосно. Також було затверджено проект доповіді Ревізійної комісії.

На засіданні Ради були затверджені Голова Конференції (Гач) та її Секретар (Литвинов). Членами реєстраційної комісії було призначено Невінчаного (голова), Тарануху, Пуху, Надточого. А членами комісії з прийому членських внесків було призначено Колодька (голова), Швеця та Гараніна.

 
 
Наші ветерани – два Миколи Тарануха та Гач були задоволені такими рішеннями.

Раніше Рада повідомляла про рішення щодо розподілу обов’язків між членами за напрямками колишніх місць служби та налагодження стосунків з ветеранами відповідних підрозділів. І на цьому засіданні було вирішено, хто з членів Ради та активу Асоціації буде закріплений за ветеранами Служби і Управління.

Таким чином, всі питання, які були винесені на засідання Ради, були обговорені та затверджені.

 

Шановні ветерани – члени Асоціації!

Просимо вас прийняти участь у нашій ювілейній Конференції та знайти час, щоб зустрітися зі своїми побратимами, поспілкуватися з ними, обговорити поточні питання нашого ветеранського життя, а також сплатити членські внески, хто цього ще не зробив.

До зустрічі о 14-00 19 квітня у стінах Київського міського Палацу Ветеранів!

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.