Новини

19.03.2018

ДОСВІД – МОЛОДІ

 

Відповідно до планів розповсюдження досвіду діяльності Управління державної охорони України та планів навчального процесу нашого Інституту 16 березня 2018 року було проведено День відкритих дверей.

Метою цього заходу було показати можливості майбутніх захисників державної влади України на базі головного навчального закладу Управління.

За запрошенням Керівництва Інституту та за участю особового складу Управління участь у проведенні Дня відкритих дверей прийняли і наші ветерани – члени Ради Асоціації Кучерявий Л.М., Литвинов Л.В., Надточій В.Д., Смолянніков С.О., які на своєму прикладі службової діяльності показали досвід ветеранів та величезне майбутнє для юнаків та дівчат, які виберуть своїм учбовим закладом наш Інститут.

 

Разом із проведенням установчо-ознайомчої лекції про діяльність Управління та Інституту, показом сучасних аудиторій, матеріальної бази та відвідування стрілецького тиру, були проведені (для трьох величезних груп) екскурсії в нашому Центрі історії та військово-патріотичного виховання.

І цей захід, яким саме і був День відкритих дверей, показав зацікавленість київської молоді у сучасній діяльності головних охоронців державної влади України і в нашому вищому учбовому закладі.

Приємно, що Керівництво Управління і Інституту постійно залучає своїх ветеранів до справи підготовки молодого покоління, яке з часом прийде на місце наших вихованців, які сьогодні виконують свої важкі державні обов’язки.

 

 

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.