Новини

12.03.2018

ДО ВІДОМА РОДИН ВЕТЕРАНІВ

 

Шановні наші ветерани та ваші родини!

За час служби в Управлінні Ви пройшли величезну школу поваги до державності та захисту нашої державної влади. Майже всі Ваші родини мають дорослих дітей, а деякі, й дорослих онуків. І прийшов той час, коли на зміну нашому досвіду повинні прийти наші діти, заради свого майбутнього і майбутнього держави.

У зв’язку з цим та відповідно до планів роботи нашого Інституту у п’ятницю, 16 березня 2018 року, Інститут Управління державної охорони України Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на День відкритих дверей.

Під час заходу гості зможуть зустрітись із керівництвом Інституту та ознайомитись зі специфікою підготовки майбутніх фахівців Управління державної охорони України. Також буде можливість відвідати інтерактивні аудиторії Інституту, лінгафонний кабінет, спортивний комплекс, стрілецький та мультимедійний тир, Центр військово-патріотичного виховання (Музей). Будуть проведені зустрічі з ветеранами Служби та Управління.

Відвідування проходитиме у дві черги. Перша з 13-00, друга з 15-00.

Вхід до Інституту – з боку центрального КПП Ради Національної безпеки і оборони (колишня вулиця Каменєва).

Разом з Керівництвом Управління та Інституту Рада Асоціації запрошує шановних ветеранів, членів Ваших родин, а, особливо наше молоде покоління. Запрошуємо всіх!

З повагою, Рада Асоціації та її Керівні органи.

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.