Новини

19.02.2018

ВЕТЕРАНИ ПОВИННІ ЙТИ ДО ПЕРЕМОГИ

16 лютого відбулося чергове розширене засідання Організаційного комітету ветеранських громадських об’єднань з питань захисту прав військових пенсіонерів, прирівняних до них осіб та членів родин.

Засідання Організаційного комітету відбулося в приміщенні Київського міського Палацу ветеранів під головуванням Палія Віктора Миколайовича, якого  Координаційна Рада обрала своїм Головою.

 

Відповідно до порядку денного були розглянуті питання щодо проведення сьомого етапу мирних протестів військових пенсіонерів та реакції на це керівництва держави і профільного міністерства.

Враховуючи те, що немає жодного позитивного рішення (як, взагалі, так і жодного з цього поводу) Організаційний комітет наголошує на тому, що є нагальна необхідність ще раз усім ветеранам зібратися, як у столиці, так і на місцях.

З цього приводу Комітет призначив
загальні ветеранські збори захисників Вітчизни
на 27 лютого о 10-00 біля Верховної Ради України.

Прохання до всіх ветеранів, – не бути байдужими до свого майбутнього і прийти до нашого парламенту, прийти в як можна більшому складі, щоб влада і законотворці побачили, що нас дійсно півмільйона, що ми справжні військові ветерани, яких не треба розділяти на «правильних військових ветеранів» чи  «тилових ветеранів».

 

Тільки тоді, зазначає Оргкомітет, влада зрозуміє, що залишила своїх захисників без нормального життя.

Оргкомітет просить – прийти всім, нехай чиновники бачать – «Разом нас багато! Разом, ми сила!».

Оргкомітет, також нагадує, що усі наші заходи мають, виключно, мирний характер.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.