Новини

08.02.2018

РАДА АСОЦІАЦІЇ ЗВІТУЄ ТА ПОВІДОМЛЯЄ

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації та її керівних органів усі члени Ради, після напружених годин відстоювання своїх ветеранських прав біля Верховної Ради України 7 лютого (матеріал про це є на сторінках нашого сайту), в той ж день зібралася на своє чергове засідання.

В засіданні Ради приймали участь Президент Асоціації Вакуленко; Голова Ради Худолей; члени Ради - Тимчук, Кучерявий, Тарануха, Ляшенко, Невінчаний, Рудь, Смолянніков, Надточий, Матюх, Литвинов.

 

Перед засіданням були обговорені питання щодо участі членів Ради та активу Асоціації у мирних заходах з захисту прав ветеранів; участь членів Ради у військово-патріотичному вихованні; прийняття участі членами Ради у прийомі військової присяги молодими захисниками держави.

На порядок денний засідання Ради були винесені такі питання:

  1. Про підготовку та проведення чергової ювілейної Х-ї звітно-виборчої Конференції;
  2. Про прийняття плану роботи Ради на поточний рік;
  3. Про затвердження договору про співпрацю з нашим Інститутом;
  4. Про прийом нових членів Асоціації;
  5. Про хід сплати членських внесків;
  6. Про створення осередків Асоціації за службою у відповідних підрозділах Управління;
  7. Про проведення Дня Ветерана Управління;
  8. Різне.
 

По першому питанню Порядку Денного було прийняте попереднє рішення про проведення Конференції в середині квітня. Остаточне рішення та дата будуть винесені на сторінки сайту пізніше – після повного рішення підготовчих питань.

По другому питанню було прийняте рішення щодо затвердження Плану роботи Асоціації на 2018 рік з внесенням до нього додаткових пропозицій.

Під час розгляду третього питання вирішили затвердити договір про співпрацю з нашим Інститутом. Це дуже важливе питання, бо, як відомо, наша Рада знаходиться в приміщенні Інституту і багато заходів ми проводимо, як за допомогою співробітників і керівництва Інституту, так і сумісно з ними.

Під час розгляду четвертого питання було прийняте рішення про прийом нових членів Ради з наступним затвердженням цього рішення на черговій ювілейній Х-й звітно-виборчій Конференції.

П’яте питання було важливим для діяльності нашої Асоціації, бо сплата членських внесків, є питанням забезпечення нашої діяльності. Не є таємницею, що багато членів не вносить своєчасно внески. Причин багато, серед них є і така, що ветерани не завжди мають час прибути до Ради і сплатити внески Секретареві Ради. Тому, розглянуто питання, щодо передачі внесків через уповноважених осіб.

Саме це питання також було обговорене під час розгляду шостого пункту Порядку Денного. Мова йде про те, що ветерани більше знають один одного за попередньою службою у відповідних підрозділах, спілкуються один з одним. І з’явилася пропозиція, щоб кожен член Ради став своєрідним куратором такого сектору, спілкувався зі своїми побратимами, робив оголошення, передавав запрошення на участь у наших заходах, передавав привітання на свята та родинні заходи та мав право збирати членські внески з подальшою передачею до Секретаря Ради.

Стосовно питання проведення Дня Ветерана Управління було прийняте рішення не міняти традицій і провести цей день, як завжди, у першу декаду жовтня.

Рішення з усіх питань були прийняті одноголосно.

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.