Новини

07.02.2018

СИЛОВИКИ НЕ ШУТКУЮТЬ

Як ми вже повідомляли, відповідно до плану дій Координаційної Ради по захисту прав ветеранів-військовослужбовців 7 лютого з 11-00 біля будинку Верховної Ради України відбувся мирний мітинг ветеранів, який отримав назву «сьомий крок».

 
 
Учасники акції біля Верховної Ради України 7 лютого 2018 року

Приємно, що багаточисельна армія ветеранів прийшла до головного органу законотворення щоб гучно і наполегливо пояснити, що ветерани будуть боротися за свої права до останнього.

Незважаючи на постійні пояснення та обіцянки від «державників» усіх гілок влади, питання щодо пенсійного забезпечення досі не вирішено, як не вирішена дата розгляду підвищення пенсій у Верховній Раді України.

Під час проведення мітингу його організаторами (це Організаційний Комітет та Координаційна Рада, до складу останньої входять представники нашої Асоціації) було зроблено оголошення про те, що в усіх регіональних центрах в цей же час проходять аналогічні мітинги. І це, як кажуть, нас радує.

Головне питання, яке ветерани винесли для наших народних обранців – це чітке виконання Закону України від 9 квітня 1992 року «Про пенсійне забезпечення осіб звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» та прийняття Постанови Верховної Ради України «Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», проект якого вже знаходиться на руках у народних депутатів.

Також з’явилась цікава пропозиція щодо утворення Міністерства ветеранів (аналоги такі в світовій практиці є, як, наприклад у США, Франції, Ізраїлі, які найбільш забезпечені бюджетним ресурсом і мають повагу у своїх народів) та створення потужної професійної спілки військовослужбовців.

І, як завжди (вже в сьомий раз), активну участь у наших мирних заходах приймають участь члени нашої Асоціації.

 
   
 
   

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.