Новини

31.01.2018

ЧЕРГОВИЙ КРОК ДО ЗАХИСТУ НАШИХ ПРАВ

Рада Асоціації постійно нагадує нашим ветеранам – членам Асоціації та повідомляє щодо сумісних дій по захисту наших прав.

31 січня під стінами Кабінету Міністрів України відбувся шостий етап безстрокових публічних протестів – мирних акцій захисників Вітчизни - ветеранів війни, бойових дій, військової служби та правоохоронних органів і членів їх сімей з питань захисту прав і свобод та, в першу чергу, з пенсійного забезпечення.

Шостий етап мав назву «шостий крок», бо відповідно до рішень Координаційної Ради та Організаційного Комітету з прав захисту ветеранів військової служби вся наша акція має загальне ім’я «Сім кроків до перемоги».

П’ять кроків вже було зроблено. Нагадаємо, що цими кроками були наші мирні акції 22 листопада 2017-го біля Кабінету Міністрів; 5 грудня 2017-го біля Адміністрації Президента; 20 грудня 2017-го біля Верховної Ради; 11 січня ц.р. біля Кабінету Міністрів; 17 січня ц.р. біля Верховної Ради. Також у ці дні були проведені мирні акції в усіх обласних центрах.

 
 
Учасники акції біля Кабінету Міністрів 31 січня 2018 року

Вимогами сьогоднішнього дня стала потреба скасування Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1052 про перенесення перерахунку пенсій військовослужбовцям та ветеранам правоохоронних органів на 1 січня 2019-го. Також, учасники ветеранського військового руху вимагають від Уряду та Верховної Ради негайного розгляду цього питання та вирішення його в позитивний спосіб.

Враховуючи зазначене, Координаційна Рада та Організаційний Комітет з прав захисту ветеранів військової служби проголошує про старт сьомого кроку ветеранського руху, який пройде 7 лютого ц.р. о 10-30 перед Верховною Радою України.

На цей час, сподіваємось, нам вже буде відомо рішення щодо захисту наших прав і свобод та, в першу чергу, з пенсійного забезпечення.

Запрошуємо усіх 7 лютого 2018 року на сьомий крок
публічних протестів – мирних акцій захисників Вітчизни!

 
 
Деякі учасники акції – ветерани органів державної охорони України

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.