Новини

26.01.2018

ВЕТЕРАНИ ПЕРЕДАЮТЬ СВІЙ ДОСВІД МОЛОДІ

 
   

Відповідно до планів роботи Ради Асоціації наші ветерани, за підтримки Керівництва Управління та нашого Інституту, продовжують проведення такої вкрай необхідної сьогодні роботи, як військово-патріотичне виховання. Саме заради цього, ще п’ять років потому, силами Ради Асоціації та Управління був побудований наш Центр військово-патріотичного виховання (Музей).

І в ці святкові дні, коли країна відмічає 100-річчя утворення нової світової держави – УНР, у нашому Центрі відбулися заняття з історично-патріотичного виховання. Членами Ради Асоціації було проведено екскурс-семінарське заняття з історії заснування системи державної охорони в Україні до наших часів.

Майбутнім захисникам державної влади було цікаво дізнатись про історію діяльності органів державної охорони часів Київської Русі, періоду УЦР та УНР, досвіду роботи ветеранів під час служби у прославленій «дев’ятці».

Враховуючи вимоги Указу Президента України щодо відзначення подій 100-річчя Української Революції та вшанування героїв того часу, було відкрито багато нових сторінок з нашої історії, які дослідили та вивчили члени нашої Ради Асоціації з сектору військово-патріотичного виховання та історичної спадщини. Про наші нові викриття ми вже давали матеріали, які знайшли своє місце в розділі «Публікації» (для більш детальнішого вивчення, направляємо вас на сторінки саме цього розділу).

Загалом, представники нового покоління захисників органів державної влади України були в захваті як від зберігання історії нашої Служби, так і від досвіду ветеранів, який ми їм сьогодні передаємо.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.