Новини

24.01.2018

Шановні ветерани – члени Асоціації
ветеранів державної охорони України
та члени наших родин!

Відповідно до наших сумісних дій щодо вирішення питань соціального забезпечення військовослужбовців пенсійного віку, після проведення засідання Координаційної Ради (Оргкомітету) 15 січня та Загальних Зборів біля Верховної Ради України 17 січня (інформацію про всі наші дії було оприлюдено на сторінках нашого сайту) керівний склад Координаційної Ради разом з відповідними профільними комітетами Верховної Ради України підготував проект Постанови, який буде винесено на розгляд наших народних обранців після їх повернення з канікулярної відпустки.

Саме тому, Рада Асоціації виносить на Ваш розгляд, шановні наші ветерани, проект Постанови, яка буде «стартовою» перед розглядом головного «Ветеранського Військового Закону» тих, хто стояв на захисті і охороні нашої державі з перших кроків її існування.

Просимо уважно вчитатися в проект даної Постанови, пам’ятаючи про те, що проект ще не є документом «державного значення», але без процедурних питань ми не зможемо захистити свої права, бо знаємо, що все повинно вирішуватись виключно законим шляхом.

З повагою до вас, шановні наші ветерани,
Рада Асоціації та її Керівні органи.

 


Проект

Вноситься народними
депутатами України

ПОСТАНОВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про деякі питання пенсійного забезпечення осіб, звільнених
з військової служби, та деяких інших осіб

Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України забезпечити:

невідкладне набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", шляхом скасування постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1052;

перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам органів внутрішніх справ з 1 січня 2016 року з урахування постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №988 "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції";

перерахунок раніше призначених пенсій пенсіонерам Державної кримінально-виконавчої служби з 01 січня 2017 року з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1036 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопада 2007 року № 1294»;

перерахунок раніше призначених пенсій особам, звільненим з військової служби та деяким іншим особам, на умовах Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".

2. Кабінету Міністрів України у разі необхідності внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до Державного бюджету України на 2018 рік у частині збільшення видатків на фінансове забезпечення виплати пенсій.

3. Кабінету Міністрів України протягом місяця, з дня прийняття цієї Постанови, поінформувати Верховну Раду України про її виконання.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.