Новини

17.01.2018

РАДА АСОЦІАЦІЇ НА ЗАХИСТІ ПРАВ ВЕТЕРАНІВ СЛУЖБИ

Як вже повідомляли керівні органи нашої Асоціації та Рада Асоціації, 17 січня  відповідно до рішень Координаційної Ради усіма громадськими ветеранськими об’єднаннями військовослужбовців - пенсіонерів та членами їх родин відбулося пікетування Верховної Ради України з приводу перерахування пенсій тим, хто все своє життя віддав на захист Батьківщини.

Приємно, що на заклики, щодо участі у таких правозахисних акціях відгукнулися не тільки ветерани Збройних Сил, МВС, МНС, СБУ, а й наші ветерани, які мають свої особливі заслуги перед державою.

 
 

Понад трьох тисяч військових пенсіонерів зібралося під стінами Верховної Ради.

Незважаючи на побоювання щодо провокацій та повторення дій, які мали місце під стінами парламентського будинку учора, ветеранський рух був організований, мирний, чіткий та відповідний до вимог законодавства щодо проведення мирних заходів за участю великої чисельності учасників.

Не самою великою, але, також організованою була представницька участь ветеранів нашого Управління, які спокійно роз’ясняли іншим учасникам зібрання про необхідність організованого мирного характеру проведення заходів.

 
 

Керівники нашого "оперативного" ветеранського штабу під час початку проведення
загально-ветеранського зібрання. Наша ветеранська організація, також була внесена
до єдиного реєстру (за вимогами Координаційної Ради) військовослужбовців-пенсіонерів,
які виборюють свої права і отримала регіональний прапор учасника Всеукраїнського
об’єднання військових пенсіонерів. Прапор надійно тримає наш товариш Микола Семенець.

 

 
 

Ветерани Управління державної охорони України
серед учасників пікетування Верховної Ради України
.

Після завершення пікетування члени Координаційної Ради зайшли до Верховної Ради, де провели сумісне засідання з керівниками усіх фракцій щодо вирішення питання збільшення пенсій та гарантованого соціального забезпечення захисників держави, які сьогодні знаходяться на пенсії. Після завершення наради з керівниками фракцій члени Координаційної ради повідомили, що одразу після пікетування розпочалося засідання Кабінету міністрів, на якому було прийнято рішення.

Далі за текстом повідомлення:

«Верховна Рада повинна прийняти законопроект про підвищення пенсій військовим в лютому, але перерахунок пенсій буде проведено з 1 січня, незалежно від строків прийняття законопроекту. Про це в ході засідання уряду заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Міністр соцполітики розповів, коли і на скільки підвищать пенсії військовим. «Ми розуміємо, що в січні закон прийняти не вдасться. Очевидно, що це потрібно зробити в лютому. Я доручаю, щоб ви були готові до того, щоб всі пенсії були перераховані з 1 січня 2018 року. Хочу запевнити всіх військових пенсіонерів, що за січень, навіть якщо законопроект буде прийнятий у лютому, всі доплати будуть зроблені в повному розмірі», - сказав прем'єр.

При цьому міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що спеціальна робоча група зараз вдосконалює норми законопроекту. За словами Реви, законопроект повинен бути узгоджений з силовими відомствами, потім його має розглянути Рада національної безпеки і оборони. 13 грудня уряд направив законопроект про підвищення військових пенсій з 1 січня 2018 року до Ради національної безпеки і оборони».

Таким чином, шановні побратими, знову будемо чекати матеріально-фінансової відповіді…

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.