Новини

16.01.2018

ГРОМАДСКЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ТА НАГОЛОШУЄ

Відповідно до планів роботи Правління Громадської Ради при Державній Службі з питань ветеранів (яка організаційно входить до складу Міністерства соціальної політики) 15 січня у Міському Палаці Ветеранів відбулося засідання Координаційної Ради з питань захисту прав військовослужбовців - пенсіонерів та членів їх родин.

На засідання Координаційної Ради були запрошені керівники та уповноважені представники усіх громадських ветеранських об’єднань  військовослужбовців, правоохоронних органів та спецслужб.

Під час засідання та обговорення питань було прийняте рішення знову звернутися до Прем’єр-Міністра, Міністра соціальної політики та інших органів влади щодо незадовільного вирішення (а, фактично, не вирішення) питань підвищення пенсійного забезпечення ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, прирівняних до них структур та членів родин ветеранів.

Як відповідь на незадовільне відношення до вимог ветеранів Координаційна Рада прийняла рішення провести у середу, 17 січня 2018 року, п’яте пікетування органів державної влади, а саме – Верховної Ради України в Києві, а також провести в усіх регіональних центрах мітинги ветеранських військових громадських об’єднань на центральних площах.

 
   
 
 

Робочі моменти засідання Координаційної Ради 15 січня.

Участь у роботі Координаційної Ради прийняли і члени нашої Ради Асоціації, які також виказали свої пропозиції щодо захисту прав ветеранів військової служби та членів їх родин та підтримали її рішення.

 

І, саме тому, Рада Асоціації повідомляє, що збір учасників мирних заходів щодо захисту прав ветеранів військової служби відбудеться о 10:45 17 січня 2018 року біля пам’ятника генералові Ватутіну. Просимо прийняти участь.

З повагою, Рада Асоціації та її керівні органи.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.