Новини

15.01.2018

З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА  ОХОРОНЦІВ ДЕРЖАВИ

Шановні ветерани Служби та Управління і члени ваших родин!
Шановні співробітники та працівники Управління і ваші рідні!

15 січня виповнюється 26 років з дня, коли Указом Президента України за № 40 було утворено Управління охорони вищих посадових осіб, згодом, в червні того ж року, перейменоване в сучасну назву.

 

За цей час наше Управління, утворене на базі 9 Служби, пройшло славетний шлях і має високий рівень бойової майстерності серед провідних світових спецслужб та надійний бойовий досвід.

Але ми пам’ятаємо, що сучасне Управління має велику історію, якою пишаються ветерани та сучасні захисники державної влади України. Ще за часів Київської Русі українська держава мала свою державну охорону, традиції якої були продовжені у подальшому. Ми пишаємося охоронцями Гетьмана Мазепи, який і сам був досвідченим охоронцем; козаками «Особливої Сотні» часів Запорізької Січі, охоронцями російських імператорів з числа Малоросійських полків на чолі з братами Розумовськими, першими підрозділами справжньої державної охорони України, які були утворені під час появи нової світової держави – Української Народної Республіки, сторіччя якої ми будемо святкувати, майже за тиждень.

І ми, ветерани Служби та Управління і члени Ради Асоціації пишаємося тим, що залишили сучасним захисникам Української Держави не тільки свій досвід та пам’ять, а й нашу славетну історію.

 
   
 

Зі святом, дорогі ветерани та ваші родини!
Зі святом, сучасні захисники влади нашої України!

З повагою, Рада Асоціації та
Керівництво Асоціації ветеранів державної охорони.

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.