Новини

20.12.2017

ВІЙСЬКОВІ ВЕТЕРАНИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ

 

За ініціативою Координаційної Ради ветеранських громадських об’єднань 20 грудня 2017 року активами усіх військових ветеранських організацій було проведено загальне зібрання біля Верховної Ради України.

 

У проведенні зазначеного заходу прийняли участь і ветерани нашої поважної служби, як члени Ради Асоціації, так і учасники (тобто звичайні члени) нашого об’єднання.

Головною метою зазначених Зборів було нагадати народним обранцям про необхідність виконання законодавства, виконання своїх конкретних обіцянок щодо внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік», а також забезпечення на законодавчому рівні перерахування пенсій військовослужбовцям, ветеранам органів внутрішніх справ та іншим категоріям захисників України.

 

Стурбованість військових пенсіонерів обґрунтована, бо є небезпека того, що запропоновані, але не узаконені дії з підвищення пенсійного забезпечення мають прихований та непрозорий вигляд, крім того, не підтверджений на рівні Закону України. Саме тому, керівники ветеранських організацій та актив ветеранського військового руху попереджає народних обранців про необхідність виконання своїх обіцянок та нагадує, що військові ветерани, які віддавали своє життя та здоров’я заради Батьківщини, також є значною частиною українського народу. Будемо чекати обіцяного підвищення…

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.