Новини

15.12.2017

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

14 грудня відповідно до рішень Ради Асоціації відбулися стрілецькі змагання серед ветеранів, присвячені вшануванню пам’яті героїв, які були учасниками ліквідації наслідків жахливої аварії на Чорнобильській АЕС.

Як завжди, ветерани сумлінно підготувалися до проведення цих змагань і своїм службовим досвідом показали, що ветерани органів державної охорони завжди в строю.

З чітким виконанням стрілецьких вправ, сумлінним дотриманням мір безпеки кожен з учасників показав своє вміння виконувати стрілецькі вправи і навіть, показали результати, які не показували під час попередньої служби. І це при тому, що майже більшій частині  учасників вже далеко за 70 років, а око та рука все такі ж, як і раніше.

За результатами змагань, які оцінювали головний суддя Леонід Кучерявий та секретар змагань Микола Тарануха, всі показали відповідні досягнення, але, як завжди, були серед ветеранів і переможці.

 
 

Шикування перед початком змагань та інструктаж по мірах безпеки.

   
 
 

Керівники змагань та керівництво інституту оголошують про початок змагань..

   
 
 
Результатами задоволені
   
 
 
Переможці серед ветеранів отримали нагороди та пам’ятні сувеніри.

І, як і було зазначено за результатами змагань переможцями стали Василь Горяченко (1 місце), Олександр Медуха (2 місце) та Микола Гач (3 місце).

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.