Новини

05.12.2017

ВЕТЕРАНИ ВІДСТОЮЮТЬ СВОЇ ПРАВА

Для тих, хто у сучасному житті мріє про ще далеке ветеранське життя, слід нагадати, що наше життя, як промінь у всесвітньому просторі – не помітиш, як через відповідний час ти вже не молодий стрункий співробітник охорони, а шановний та поважний ветеран. І нашому ветеранському руху приємна та поважність та увага, яку приділяють нам, ветеранам органів державної охорони і сучасні співробітники – наші учні, і керівництво Управління. Разом з тим, майже у всіх ветеранів на устах одне запитання про довгоочікуване підвищення пенсії.

Немає цензу розповідати про те, як окремі категорії пенсіонерів з нашого суспільства були задоволені тим, як і на скільки підняли пенсії цивільним ветеранам. Але, така радість не стала святом для українських родин військових пенсіонерів, які чесно та сумнівно виконували свої важкі ратні обов’язки під час служби у Збройних Силах, МВС, Служби безпеки, Прикордонних військах та у нашому Управлінні.

Військові пенсіонери це окрема каста поважних людей сучасного суспільства, каста, яка довгий час витримано чекає покращення чи поліпшення. Аде, на фоні підвищення пенсійного забезпечення цивільним колегам та з урахування зростання цін, тарифів та життєвого рівня, військові пенсіонери зібралися для того, щоб довести до керівництва держави свої вимоги і нагадати, що кращі роки свого життя вони віддали Батьківщині, а багато хто з нас віддав і здоров’я...

І, саме тому за ініціативою організаційних структур ветеранського військового руху, силових структур та спецслужб, велика армія військових пенсіонерів (а це, дійсно армія, яка ще може допомогти своїй країні та уряду) зібралася 5 грудня біля Верховної Ради України. Враховуючи особливий режим допуску біля будівлі нашого парламенту та знаходження наметового містечка з перекриттям вулиці Грушевського великій кількості ветеранів не можна було протиснутися до парламентської будівлі, саме тому, після збору представників усіх військових, силових та спеціальних структур біля пам’ятника генералові Ватутіну, вся колона вирушила до будинку Адміністрації Президента України.

 
   
 
 

Ветерани нашого Управління разом з побратимами інших військових структур
зібралися біля пам’ятника Ватутіну
.

   
 
 
Заблокований «активістами» прохід до Верховної Ради та Кабінету Міністрів.
Але військові пенсіонери не піддалися на деякі «пропозиції» йти прямо туди,
а, як і обіцяли, спокійно пройшли вулицями урядового кварталу
до Адміністрації Президента України.
   
 

У зазначеному підготовленому місці для проведення загальних зборів учасників ветеранського військового руху було проведено зібрання, на якому і були прийняті відповідні рішення.

 
   
 

По-перше: учасники загальних зборів вимагали особистої зустрічі з Президентом України (в особі, або членів  оргкомітету, або керівників  штабу зібрання), а не зустрічі з представником громадської приймальні Адміністрації Президента України.

По-друге: учасники зборів одноголосно прийняли рішення щодо запропонування підготовки Президентом  доручення до Кабінету Міністрів України по підвищенню пенсійного забезпечення військовим пенсіонерам та членам їх родин. Нагадали учасники зборів також і про те, що багато з військових пенсіонерів вже назавжди пішла від нас, а їх дружини залишаються з обмеженою часткою пенсії колишнього чоловіка. І про те, нагадали учасники зборів, також забувати не можна.

По-третє: нагадали учасники зборів і про те, що вже понад два роки уряд та парламент обіцяє достойне пенсійне забезпечення військовослужбовцям, співробітникам внутрішніх справ та членам їх родин, але це питання досі не вирішено.

Ось таким чином, великий колектив військового ветеранського руху нашої країни нагадав усьому  урядовому кварталу про справи військових пенсіонерів, які потребують уваги з боку керівництва держави.

І, на закінчення своєрідної доповіді про вимоги військових пенсіонерів додаємо, що  колектив пенсіонерів нашого Управління майже в повному обсязі очолила Рада Асоціації на чолі з Президентом Асоціації генерал-майором Вакуленком В.Ф.

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.