Новини

22.10.2017

Святкуємо День ветерана разом!

14 жовтня 2017 року на Спортивно-стрілецькому комплексі "Сапсан" відбулося потрійне свято – День захисника України, День ветерана Управління державної охорони України та захід "Зустріч поколінь".

В рамках святкування, на якому разом з дружинами, дітьми, онуками були присутні більше двох сотень ветеранів Управління, а також біля ста діючих співробітників, відбулися змагання з кульової стрільби серед трьох вікових категорій юних учасників заходу. Переможці отримали нагороди: золоті, срібні, бронзові медалі та грамоти. Ветерани також мали можливість перевірити свою майстерність зі стрільби з пістолета та автомата.

Бажаючі отримали майстер-клас від Олімпійського чемпіона по стрільбі із лука. Порівняли можливості вогнепальної зброї з луком і дійшли до висновку, що надійніше захищатися першою.

Вразили присутніх показові виступи військовослужбовців Управління по відбиттю нападу "терористів" на кортеж автомобілів, чітка робота службових собак по затриманню "злочинців".

Під час урочистої частини свята начальник Управління державної охорони України генерал-полковник Гелетей В.В. поздоровив всіх присутніх і вручив 39 ветеранам відомчі відзнаки УДО України.

Після закінчення урочистостей відбувся святковий фуршет та концерт ансамблю Збройних сил Міністерства оборони України.

Асоціація ветеранів вдячна керівництву Управління, Департаментам роботи з особовим складом, матеріально-технічного забезпечення, посилення охорони, Інституту та всім співробітникам за збереження славних традицій "дев’ятки" – організацію та проведення святкування Дня ветерана.

 
 

Вітальне слово начальника Управління державної охорони України
генерал-полковника Гелетея В.В.

   
 
 

Вручення нагород ветеранам: учасник ІІ Світової війни
полковник
Хахалєв М.І. (92 роки)

   
 
 
Вручення нагород ветеранам: майор Шевченко Г.В.
   
 
 
Показові виступи військовослужбовців Управління
   
 
 
Огляд озброєння та спорядження
   
 
 
Змагання з кульової стрільби
   
 
 
Нагородження переможців серед юних учасників змагань
   
 
 
"Не старіють душею ветерани…"
   
 
 

Фото на згадку.
м.Київ, 14.10.2017 р.

 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.