Новини

23.08.2017

ПРОВЕДЕНО ВІДКРИТИЙ ТУРНІР З БІЛЬЯРДУ

Як і було заплановано, 19 серпня 2017 року відбувся відкритий турнір з більярду (вільна піраміда).

У змаганнях, які було присвячено 26-ій річниці Незалежності України, прийняли участь ветерани та діючі співробітники Управління державної охорони України, всього 18 спортсменів. Особливо відмітилися своєю активною участю співробітники комендатур охорони об’єктів.

 

Після нетривалої офіційної частини, упродовж якої із вступною промовою виступив голова більярдного клубу "Дев’ятий шар" Бережний Д.Г., а також  учасників змагань привітав Президент Асоціації ветеранів державної охорони Вакуленко В.Ф., розпочалася боротьба за призи.

 
 
 

Відкрив турнір, здійснивши символічний перший удар, ветеран Асоціації Тимчук П.Н. Змагання проходили у доброзичливій товариській обстановці, незважаючи на те, що боротьба на "зелених столах" була не на жарт впертою.

 

Перше місце у відкритому турнірі виборов Владислав Головко, якого було нагороджено кубком, медаллю та відповідним дипломом. Друге місце посів Михайло Подрез, третє – розділили між собою Олександр Корнієнко та Дмитро Бережний, яких відзначено медалями та дипломами.

Як найстарший почесний учасник змагань, отримав нагороду більярдного клубу "Дев’ятий шар" ветеран Асоціації генерал-майор Ляшко В.О. Лауреатом диплому глядацьких симпатій став Сергій Тетерук.

Пропонуємо Вашій увазі невеличкий фоторепортаж про хід турніру:

 
 
       
 
 
       
 
 
       
 
 
       
 
 
       
 
 
       
 
 
       
 

 

Фотоматеріали
 
 
 
 
 
 
 

Наша адреса: Україна, 03037, місто Київ, вул. Вузівська, буд. 5, кв. 64.